Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | VO Kavčí Hory, z.s. | 18 | 14 | 0 | 1 | 3 | 47:15 | 1499:1123 | 43 | |
2 | Sportovní klub bojových umění Hostivař, z.s. | 18 | 12 | 1 | 1 | 4 | 43:20 | 1460:1256 | 39 | |
3 | Tělovýchovná jednota Dukla Praha, z.s. | 18 | 11 | 1 | 0 | 6 | 38:27 | 1465:1362 | 35 | |
4 | TJ Sokol Horní Počernice A | 18 | 8 | 1 | 6 | 3 | 40:35 | 1570:1591 | 32 | |
5 | Tělocvičná jednota Sokol Praha Košíře | 18 | 7 | 2 | 2 | 7 | 35:34 | 1444:1516 | 27 | |
6 | SOKOL CHODOV, z.s. | 18 | 7 | 1 | 3 | 7 | 34:35 | 1513:1497 | 26 | |
7 | TJ Sokol Řepy B | 18 | 6 | 2 | 2 | 8 | 31:36 | 1408:1435 | 24 | |
8 | Volejbalový klub ŽIŽKA D | 18 | 3 | 5 | 1 | 9 | 30:41 | 1475:1537 | 20 | |
9 | Volejbalový klub ŽIŽKA B | 18 | 5 | 2 | 1 | 10 | 28:40 | 1369:1503 | 20 | |
10 | Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha, spolek | 18 | 0 | 2 | 0 | 16 | 9:52 | 1075:1458 | 4 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31. 8. 2022, 17:30 | H. Počernice A | - | VK ŽIŽKA D | 2:3 (-23,25,25,-24,-9) | ||
2 | 31. 8. 2022, 17:30 | Košíře C | - | Dukla A | 0:3 (-23,-20,-11) | ||
3 | 31. 8. 2022, 17:30 | Př. vědy B | - | Řepy B | 0:3 (-25,-19,-14) | ||
4 | 31. 8. 2022, 17:30 | Hostivař A | - | Chodov A | 3:0 (23,21,19) | ||
5 | 31. 8. 2022, 17:30 | VK ŽIŽKA B | - | Kavčí Hory A | 0:3 (-4,-16,-18) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 5. 9. 2022, 17:30 | VK ŽIŽKA D | - | Kavčí Hory A | 0:3 (-14,-9,-20) | ||
7 | 5. 9. 2022, 17:30 | Chodov A | - | VK ŽIŽKA B | 1:3 (-12,-21,15,-25) | ||
8 | 5. 9. 2022, 17:30 | Řepy B | - | Hostivař A | 0:3 (-15,-19,-22) | ||
9 | 5. 9. 2022, 17:30 | Dukla A | - | Př. vědy B | Náhradní hřiště! TJ ABC Braník, Za Mlýnem 10, Praha 4, 147 00 | 3:0 (10,23,23) | |
10 | 5. 9. 2022, 17:30 | H. Počernice A | - | Košíře C | 3:2 (-23,-23,19,23,8) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 7. 9. 2022, 17:30 | Košíře C | - | VK ŽIŽKA D | 3:2 (-22,24,23,-12,13) | ||
12 | 7. 9. 2022, 17:30 | Př. vědy B | - | H. Počernice A | 0:3 (-22,-15,-15) | ||
13 | 7. 9. 2022, 17:30 | Hostivař A | - | Dukla A | 1:3 (-22,-15,22,-23) | ||
14 | 7. 9. 2022, 17:30 | VK ŽIŽKA B | - | Řepy B | 2:3 (-13,16,19,-17,-9) | ||
15 | 7. 9. 2022, 17:30 | Kavčí Hory A | - | Chodov A | 3:0 (11,19,18) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 12. 9. 2022, 17:30 | VK ŽIŽKA D | - | Chodov A | 3:2 (14,-16,-18,21,14) | ||
17 | 12. 9. 2022, 17:30 | Řepy B | - | Kavčí Hory A | 3:1 (-11,16,21,19) | ||
18 | 12. 9. 2022, 17:30 | Dukla A | - | VK ŽIŽKA B | Náhradní hřiště! TJ ABC Braník, Za Mlýnem 10, Praha 4, 147 00 | 3:1 (-21,18,19,23) | |
19 | 12. 9. 2022, 17:30 | H. Počernice A | - | Hostivař A | 2:3 (20,17,-22,-18,-7) | ||
20 | 12. 9. 2022, 17:30 | Košíře C | - | Př. vědy B | 3:0 (13,16,21) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 24. 4. 2023, 18:00 | Př. vědy B | - | VK ŽIŽKA D | 1:3 (-23,21,-14,-20) | ||
22 | 14. 9. 2022, 17:30 | Hostivař A | - | Košíře C | 3:0 (18,12,24) | ||
23 | 26. 4. 2023, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | H. Počernice A | 1:3 (-18,16,-21,-12) | ||
24 | 14. 9. 2022, 17:30 | Kavčí Hory A | - | Dukla A | 3:1 (16,-27,14,16) | ||
25 | 14. 9. 2022, 17:30 | Chodov A | - | Řepy B | 0:3 (-17,-17,-21) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26 | 22. 5. 2023, 18:00 | VK ŽIŽKA D | - | Řepy B | 3:2 (18,-18,17,-21,9) | ||
27 | 19. 9. 2022, 17:30 | Dukla A | - | Chodov A | Náhradní hřiště! TJ ABC Braník, Za Mlýnem 10, Praha 4, 147 00 | 0:3 (-22,-19,-15) | |
28 | 19. 9. 2022, 17:30 | H. Počernice A | - | Kavčí Hory A | 3:1 (-11,17,21,24) | ||
29 | 19. 9. 2022, 17:30 | Košíře C | - | VK ŽIŽKA B | 3:0 (15,14,19) | ||
30 | 26. 4. 2023, 18:00 | Př. vědy B | - | Hostivař A | 0:3 (-14,-13,-16) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 21. 9. 2022, 17:30 | Hostivař A | - | VK ŽIŽKA D | 3:0 (17,13,17) | ||
32 | 21. 9. 2022, 17:30 | VK ŽIŽKA B | - | Př. vědy B | 3:0 (17,10,14) | ||
33 | 26. 4. 2023, 18:00 | Kavčí Hory A | - | Košíře C | 3:0 (13,19,22) | ||
34 | 21. 9. 2022, 17:30 | Chodov A | - | H. Počernice A | 1:3 (-25,-26,17,-23) | ||
35 | 21. 9. 2022, 17:30 | Řepy B | - | Dukla A | 0:3 (-9,-24,-22) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
36 | 3. 5. 2023, 18:00 | VK ŽIŽKA D | - | Dukla A | 1:3 (20,-9,-15,-23) | ||
37 | 3. 5. 2023, 18:00 | H. Počernice A | - | Řepy B | 2:3 (22,23,-24,-23,-10) | ||
38 | 3. 5. 2023, 18:00 | Košíře C | - | Chodov A | 3:2 (-20,24,-21,23,3) | ||
39 | 3. 5. 2023, 18:00 | Př. vědy B | - | Kavčí Hory A | 0:3 (-15,-12,-11) | ||
40 | 3. 5. 2023, 18:00 | Hostivař A | - | VK ŽIŽKA B | 3:0 (17,22,15) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 10. 5. 2023, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | VK ŽIŽKA D | 3:1 (21,15,-23,23) | ||
42 | 10. 5. 2023, 18:00 | Kavčí Hory A | - | Hostivař A | 3:0 (27,22,18) | ||
43 | 10. 5. 2023, 18:00 | Chodov A | - | Př. vědy B | 3:0 (11,12,21) | ||
44 | 10. 5. 2023, 18:00 | Řepy B | - | Košíře C | 0:3 (-23,-16,-23) | ||
45 | 10. 5. 2023, 18:00 | Dukla A | - | H. Počernice A | 0:3 (-24,-20,-17) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | 15. 5. 2023, 18:00 | VK ŽIŽKA D | - | H. Počernice A | 1:3 (-16,-19,14,-21) | ||
47 | 15. 5. 2023, 18:00 | Dukla A | - | Košíře C | 0:3 (-21,-26,-25) | ||
48 | 15. 5. 2023, 18:00 | Řepy B | - | Př. vědy B | 3:0 (24,8,20) | ||
49 | 15. 5. 2023, 18:00 | Chodov A | - | Hostivař A | 3:1 (17,-21,27,25) | ||
50 | 15. 5. 2023, 18:00 | Kavčí Hory A | - | VK ŽIŽKA B | 3:0 (14,15,20) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
51 | 17. 5. 2023, 18:00 | Kavčí Hory A | - | VK ŽIŽKA D | 3:0 (14,25,21) | ||
52 | 17. 5. 2023, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | Chodov A | 1:3 (-23,-25,17,-23) | ||
53 | 17. 5. 2023, 18:00 | Hostivař A | - | Řepy B | 3:0 (19,17,23) | ||
54 | 17. 5. 2023, 18:00 | Př. vědy B | - | Dukla A | 1:3 (14,-24,-15,-17) | ||
55 | 17. 5. 2023, 18:00 | Košíře C | - | H. Počernice A | 1:3 (-16,16,-9,-17) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
56 | 24. 5. 2023, 18:00 | VK ŽIŽKA D | - | Košíře C | 3:2 (-23,-25,14,21,12) | ||
57 | 24. 5. 2023, 18:00 | H. Počernice A | - | Př. vědy B | 2:3 (-6,7,24,-21,-11) | ||
58 | 24. 5. 2023, 18:00 | Dukla A | - | Hostivař A | 1:3 (-21,-16,17,-16) | ||
59 | 24. 5. 2023, 18:00 | Řepy B | - | VK ŽIŽKA B | 2:3 (13,-17,21,-22,-9) | ||
60 | 24. 5. 2023, 18:00 | Chodov A | - | Kavčí Hory A | 3:2 (-17,23,22,-25,15) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 29. 5. 2023, 18:00 | Chodov A | - | VK ŽIŽKA D | 3:0 (14,22,22) | ||
62 | 29. 5. 2023, 18:00 | Kavčí Hory A | - | Řepy B | 3:1 (19,-23,19,20) | ||
63 | 29. 5. 2023, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | Dukla A | 1:3 (22,-15,-19,-19) | ||
64 | 29. 5. 2023, 18:00 | Hostivař A | - | H. Počernice A | 3:1 (13,18,-22,22) | ||
65 | 29. 5. 2023, 18:00 | Př. vědy B | - | Košíře C | 1:3 (-17,-20,24,-20) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
66 | 31. 5. 2023, 18:00 | VK ŽIŽKA D | - | Př. vědy B | 3:0 (18,23,19) | ||
67 | 31. 5. 2023, 18:00 | Košíře C | - | Hostivař A | 1:3 (-20,-23,23,-16) | ||
68 | 31. 5. 2023, 18:00 | H. Počernice A | - | VK ŽIŽKA B | 2:3 (22,-14,21,-16,-10) | ||
69 | 31. 5. 2023, 18:00 | Dukla A | - | Kavčí Hory A | 3:1 (-19,22,24,20) | ||
70 | 31. 5. 2023, 18:00 | Řepy B | - | Chodov A | 3:1 (8,14,-23,22) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
71 | 19. 6. 2023, 18:00 | Řepy B | - | VK ŽIŽKA D | 0:3 (-15,-10,-14) | ||
72 | 7. 6. 2023, 18:00 | Chodov A | - | Dukla A | 3:0 (13,17,23) | ||
73 | 7. 6. 2023, 18:00 | Kavčí Hory A | - | H. Počernice A | 3:0 (11,13,10) | ||
74 | 7. 6. 2023, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | Košíře C | 1:3 (-18,-14,20,-10) | ||
75 | 7. 6. 2023, 18:00 | Hostivař A | - | Př. vědy B | 3:0 (7,17,16) |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
76 | 12. 6. 2023, 18:00 | VK ŽIŽKA D | - | Hostivař A | 3:2 (-24,22,-16,15,11) | ||
77 | 12. 6. 2023, 18:00 | Př. vědy B | - | VK ŽIŽKA B | 0:3 (-21,-24,-20) | ||
78 | 12. 6. 2023, 18:00 | Košíře C | - | Kavčí Hory A | 1:3 (-20,22,-15,-15) | ||
79 | 12. 6. 2023, 18:00 | H. Počernice A | - | Chodov A | 3:1 (24,-24,19,19) | ||
80 | 12. 6. 2023, 18:00 | Dukla A | - | Řepy B | 3:1 (21,16,-24,12) |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
81 | 14. 6. 2023, 18:00 | Dukla A | - | VK ŽIŽKA D | 3:0 (20,13,9) | ||
82 | 14. 6. 2023, 18:00 | Řepy B | - | H. Počernice A | 3:0 (22,17,21) | ||
83 | 14. 6. 2023, 18:00 | Chodov A | - | Košíře C | 3:1 (10,15,-24,12) | ||
84 | 14. 6. 2023, 18:00 | Kavčí Hory A | - | Př. vědy B | 3:0 (9,6,17) | ||
85 | 14. 6. 2023, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | Hostivař A | 0:3 (-14,-13,-18) |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
86 | 21. 6. 2023, 18:00 | VK ŽIŽKA D | - | VK ŽIŽKA B | 1:3 (16,-28,-21,-20) | ||
87 | 21. 6. 2023, 18:00 | Hostivař A | - | Kavčí Hory A | 0:3 (-17,-22,-11) | ||
88 | 21. 6. 2023, 18:00 | Př. vědy B | - | Chodov A | 3:2 (-18,-19,23,22,10) | ||
89 | 21. 6. 2023, 18:00 | Košíře C | - | Řepy B | 3:1 (26,19,-10,19) | ||
90 | 21. 6. 2023, 18:00 | H. Počernice A | - | Dukla A | 2:3 (-20,-11,13,22,-7) |