Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | "Volejbalový klub medvědi Praha, o.s." | 20 | 14 | 2 | 3 | 1 | 55:20 | 1677:1442 | 49 | |
2 | SK Aritma Praha, z.s. | 20 | 15 | 1 | 1 | 3 | 53:19 | 1681:1306 | 48 | |
3 | Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. | 20 | 13 | 1 | 4 | 2 | 50:23 | 1677:1418 | 45 | |
4 | Tělocvičná jednota Sokol Michle | 20 | 10 | 3 | 0 | 7 | 43:32 | 1658:1504 | 36 | |
5 | Tělocvičná jednota Sokol Spořilov | 20 | 9 | 3 | 1 | 7 | 43:35 | 1731:1672 | 34 | |
6 | Radotínský sportovní klub, z.s. | 20 | 7 | 5 | 2 | 6 | 42:36 | 1662:1597 | 33 | |
7 | Tělocvičná jednota Sokol Praha Košíře | 20 | 7 | 3 | 2 | 8 | 39:39 | 1636:1615 | 29 | |
8 | Tělocvičná jednota Sokol Kunratice | 20 | 4 | 4 | 4 | 8 | 35:46 | 1632:1705 | 24 | |
9 | TJ ABC Braník, z.s. | 20 | 5 | 0 | 4 | 11 | 27:46 | 1433:1637 | 19 | |
10 | Radotínský sportovní klub, z.s. | 20 | 3 | 1 | 2 | 14 | 20:52 | 1370:1636 | 13 | |
11 | Spikes Nebušice, z.s. | 20 | 0 | 0 | 0 | 19 | 1:60 | 900:1525 | -1 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1. 9. 2022, 17:30 | Košíře A | - | . | |||
2 | 1. 9. 2022, 17:30 | Nebušice A | - | Braník C | 0:3 (-15,-13,-20) | ||
3 | 1. 9. 2022, 17:30 | Radotín B | - | Medvědice A | 0:3 (-14,-7,-19) | ||
4 | 1. 9. 2022, 17:30 | Aritma A | - | Střešovice C | 3:2 (19,-19,-11,13,9) | ||
5 | 1. 9. 2022, 17:30 | Kunratice A | - | Radotín A | 2:3 (-13,23,21,-12,-8) | ||
6 | 1. 9. 2022, 17:30 | Spořilov A | - | Michle B | 1:3 (-19,30,-26,-24) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 6. 9. 2022, 17:30 | - | Michle B | . | |||
8 | 25. 4. 2023, 18:00 | Radotín A | - | Spořilov A | Odloženo !NT! | 1:3 (21,-10,-23,-14) | |
9 | 6. 9. 2022, 17:30 | Střešovice C | - | Kunratice A | 3:0 (16,23,23) | ||
10 | 6. 9. 2022, 17:30 | Medvědice A | - | Aritma A | 3:1 (-18,17,16,20) | ||
11 | 6. 9. 2022, 17:30 | Braník C | - | Radotín B | 1:3 (25,-15,-20,-21) | ||
12 | 6. 9. 2022, 17:30 | Košíře A | - | Nebušice A | 3:0 (9,18,19) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 8. 9. 2022, 17:30 | Nebušice A | - | . | |||
14 | 8. 9. 2022, 17:30 | Radotín B | - | Košíře A | 0:3 (-14,-17,-22) | ||
15 | 8. 9. 2022, 17:30 | Aritma A | - | Braník C | 3:1 (-20,24,10,20) | ||
16 | 8. 9. 2022, 17:30 | Kunratice A | - | Medvědice A | 3:2 (-21,18,23,-20,12) | ||
17 | 8. 9. 2022, 17:30 | Spořilov A | - | Střešovice C | 1:3 (-14,26,-11,-22) | ||
18 | 8. 9. 2022, 17:30 | Michle B | - | Radotín A | 3:2 (22,-15,17,-24,10) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 13. 9. 2022, 17:30 | - | Radotín A | . | |||
20 | 13. 9. 2022, 17:30 | Střešovice C | - | Michle B | 3:0 (10,20,23) | ||
21 | 13. 9. 2022, 17:30 | Medvědice A | - | Spořilov A | 3:0 (23,18,22) | ||
22 | 13. 9. 2022, 17:30 | Braník C | - | Kunratice A | 3:0 (22,18,19) | ||
23 | 13. 9. 2022, 17:30 | Košíře A | - | Aritma A | 0:3 (-14,-15,-16) | ||
24 | 13. 9. 2022, 17:30 | Nebušice A | - | Radotín B | 1:3 (22,-14,-15,-11) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 15. 9. 2022, 17:30 | Radotín B | - | . | |||
26 | 15. 9. 2022, 17:30 | Aritma A | - | Nebušice A | 3:0 (18,9,18) | ||
27 | 15. 9. 2022, 17:30 | Kunratice A | - | Košíře A | 3:1 (21,-22,12,15) | ||
28 | 27. 6. 2023, 18:00 | Spořilov A | - | Braník C | 3:1 (-22,10,21,23) | ||
29 | 15. 9. 2022, 17:30 | Michle B | - | Medvědice A | 3:2 (14,18,-20,-19,2) | ||
30 | 15. 9. 2022, 17:30 | Radotín A | - | Střešovice C | 3:2 (-13,23,-19,21,12) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 20. 9. 2022, 17:30 | - | Střešovice C | . | |||
32 | 20. 9. 2022, 17:30 | Medvědice A | - | Radotín A | 3:0 (21,15,18) | ||
33 | 20. 9. 2022, 17:30 | Braník C | - | Michle B | 0:3 (-18,-13,-16) | ||
34 | 20. 9. 2022, 17:30 | Košíře A | - | Spořilov A | 3:1 (12,18,-23,22) | ||
35 | 20. 9. 2022, 17:30 | Nebušice A | - | Kunratice A | 0:3 (-13,-9,-7) | ||
36 | 20. 9. 2022, 17:30 | Radotín B | - | Aritma A | 0:3 (-12,-11,-18) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 22. 9. 2022, 17:30 | Aritma A | - | . | |||
38 | 2. 5. 2023, 18:00 | Kunratice A | - | Radotín B | 3:2 (-16,19,-13,21,11) | ||
39 | 22. 9. 2022, 17:30 | Spořilov A | - | Nebušice A | 3:0 (12,14,21) | ||
40 | 22. 9. 2022, 17:30 | Michle B | - | Košíře A | 3:1 (15,-23,18,23) | ||
41 | 22. 9. 2022, 17:30 | Radotín A | - | Braník C | 3:2 (-8,19,21,-21,13) | ||
42 | 22. 9. 2022, 17:30 | Střešovice C | - | Medvědice A | 0:3 (-20,-14,-21) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
43 | 27. 9. 2022, 17:30 | - | Medvědice A | . | |||
44 | 27. 9. 2022, 17:30 | Braník C | - | Střešovice C | 1:3 (-19,26,-24,-17) | ||
45 | 9. 5. 2023, 18:00 | Košíře A | - | Radotín A | 1:3 (-13,25,-26,-22) | ||
46 | 27. 9. 2022, 17:30 | Nebušice A | - | Michle B | 0:3 (-13,-15,-12) | ||
47 | 27. 9. 2022, 17:30 | Radotín B | - | Spořilov A | 1:3 (-21,-19,23,-24) | ||
48 | 27. 9. 2022, 17:30 | Aritma A | - | Kunratice A | 3:0 (14,18,30) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 27. 4. 2023, 18:00 | Kunratice A | - | . | |||
50 | 27. 4. 2023, 18:00 | Spořilov A | - | Aritma A | 3:2 (28,-22,-15,21,7) | ||
51 | 27. 4. 2023, 18:00 | Michle B | - | Radotín B | 3:1 (25,22,-18,20) | ||
52 | 27. 4. 2023, 18:00 | Radotín A | - | Nebušice A | 3:0 (12,13,20) | ||
53 | 27. 4. 2023, 18:00 | Střešovice C | - | Košíře A | 3:0 (24,25,21) | ||
54 | 27. 4. 2023, 18:00 | Medvědice A | - | Braník C | 3:0 (19,20,16) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
55 | 4. 5. 2023, 18:00 | - | Braník C | . | |||
56 | 4. 5. 2023, 18:00 | Košíře A | - | Medvědice A | 2:3 (-21,21,-14,12,-8) | ||
57 | 4. 5. 2023, 18:00 | Nebušice A | - | Střešovice C | 0:3 (-18,-20,-16) | ||
58 | 4. 5. 2023, 18:00 | Radotín B | - | Radotín A | 0:3 (-12,-21,-7) | ||
59 | 4. 5. 2023, 18:00 | Aritma A | - | Michle B | 3:1 (12,11,-23,17) | ||
60 | 4. 5. 2023, 18:00 | Kunratice A | - | Spořilov A | 2:3 (-18,22,21,-23,-9) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 11. 5. 2023, 18:00 | Spořilov A | - | . | |||
62 | 11. 5. 2023, 18:00 | Michle B | - | Kunratice A | 3:2 (11,-19,-23,14,12) | ||
63 | 11. 5. 2023, 18:00 | Radotín A | - | Aritma A | 0:3 (-19,-18,-23) | ||
64 | 11. 5. 2023, 18:00 | Střešovice C | - | Radotín B | 3:0 (9,20,14) | ||
65 | 11. 5. 2023, 18:00 | Medvědice A | - | Nebušice A | 3:0 (18,17,19) | ||
66 | 11. 5. 2023, 18:00 | Braník C | - | Košíře A | 2:3 (19,-10,-18,17,-10) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
67 | 16. 5. 2023, 18:00 | - | Košíře A | . | |||
68 | 16. 5. 2023, 18:00 | Braník C | - | Nebušice A | 3:0 (16,21,18) | ||
69 | 16. 5. 2023, 18:00 | Medvědice A | - | Radotín B | 3:0 (19,17,18) | ||
70 | 16. 5. 2023, 18:00 | Střešovice C | - | Aritma A | 3:1 (-21,22,19,14) | ||
71 | 16. 5. 2023, 18:00 | Radotín A | - | Kunratice A | 3:2 (-23,21,-23,22,9) | ||
72 | 16. 5. 2023, 18:00 | Michle B | - | Spořilov A | 1:3 (-15,16,-25,-20) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
73 | 18. 5. 2023, 18:00 | Michle B | - | . | |||
74 | 18. 5. 2023, 18:00 | Spořilov A | - | Radotín A | 3:2 (-23,16,19,-25,12) | ||
75 | 18. 5. 2023, 18:00 | Kunratice A | - | Střešovice C | 0:3 (-15,-22,-17) | ||
76 | 18. 5. 2023, 18:00 | Aritma A | - | Medvědice A | 3:1 (19,-23,11,22) | ||
77 | 18. 5. 2023, 18:00 | Radotín B | - | Braník C | 3:2 (23,21,-16,-17,6) | ||
78 | 18. 5. 2023, 18:00 | Nebušice A | - | Košíře A | 0:3 (-16,-17,-15) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
79 | 23. 5. 2023, 18:00 | - | Nebušice A | . | |||
80 | 23. 5. 2023, 18:00 | Košíře A | - | Radotín B | 3:1 (23,-23,18,19) | ||
81 | 23. 5. 2023, 18:00 | Braník C | - | Aritma A | 0:3 (-6,-5,-6) | ||
82 | 23. 5. 2023, 18:00 | Medvědice A | - | Kunratice A | 3:1 (7,14,-7,20) | ||
83 | 23. 5. 2023, 18:00 | Střešovice C | - | Spořilov A | 3:0 (20,19,21) | ||
84 | 23. 5. 2023, 18:00 | Radotín A | - | Michle B | 1:3 (22,-29,-21,-15) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
85 | 25. 5. 2023, 18:00 | Radotín A | - | . | |||
86 | 25. 5. 2023, 18:00 | Michle B | - | Střešovice C | 0:3 (-18,-19,-25) | ||
87 | 31. 5. 2023, 18:00 | Spořilov A | - | Medvědice A | 1:3 (-11,-18,22,-10) | ||
88 | 25. 5. 2023, 18:00 | Kunratice A | - | Braník C | 3:2 (22,-26,10,-19,7) | ||
89 | 25. 5. 2023, 18:00 | Aritma A | - | Košíře A | 3:0 (14,13,11) | ||
90 | 25. 5. 2023, 18:00 | Radotín B | - | Nebušice A | 3:0 (8,13,19) |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
91 | 30. 5. 2023, 18:00 | - | Radotín B | . | |||
92 | 30. 5. 2023, 18:00 | Nebušice A | - | Aritma A | 0:3 (-17,-16,-16) | ||
93 | 30. 5. 2023, 18:00 | Košíře A | - | Kunratice A | 2:3 (-16,22,12,-18,-11) | ||
94 | 30. 5. 2023, 18:00 | Braník C | - | Spořilov A | 3:1 (-20,18,22,21) | ||
95 | 9. 5. 2023, 18:00 | Medvědice A | - | Michle B | 3:0 (18,19,19) | ||
96 | 30. 5. 2023, 18:00 | Střešovice C | - | Radotín A | 3:0 (14,11,13) |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
97 | 1. 6. 2023, 18:00 | Střešovice C | - | . | |||
98 | 1. 6. 2023, 18:00 | Radotín A | - | Medvědice A | 3:2 (19,-24,15,-22,7) | ||
99 | 1. 6. 2023, 18:00 | Michle B | - | Braník C | 3:0 (16,23,10) | ||
100 | 1. 6. 2023, 18:00 | Spořilov A | - | Košíře A | 2:3 (-24,22,19,-18,-7) | ||
101 | 1. 6. 2023, 18:00 | Kunratice A | - | Nebušice A | 3:0 (9,18,13) | ||
102 | 1. 6. 2023, 18:00 | Aritma A | - | Radotín B | 3:0 (18,11,13) |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
103 | 6. 6. 2023, 18:00 | - | Aritma A | . | |||
104 | 6. 6. 2023, 18:00 | Radotín B | - | Kunratice A | 1:3 (-9,19,-28,-21) | ||
105 | 6. 6. 2023, 18:00 | Nebušice A | - | Spořilov A | 0:3 (-14,-20,-21) | ||
106 | 6. 6. 2023, 18:00 | Košíře A | - | Michle B | 3:1 (15,-24,18,13) | ||
107 | 6. 6. 2023, 18:00 | Braník C | - | Radotín A | 0:3 (-19,-21,-22) | ||
108 | 22. 6. 2023, 18:00 | Medvědice A | - | Střešovice C | 3:2 (-25,-20,24,19,5) |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
109 | 8. 6. 2023, 18:00 | Medvědice A | - | . | |||
110 | 8. 6. 2023, 18:00 | Střešovice C | - | Braník C | 0:3 (-19,-24,-23) | ||
111 | 8. 6. 2023, 18:00 | Radotín A | - | Košíře A | 3:1 (-22,14,12,22) | ||
112 | 8. 6. 2023, 18:00 | Michle B | - | Nebušice A | 3:X | ||
113 | 8. 6. 2023, 18:00 | Spořilov A | - | Radotín B | 3:0 (13,18,25) | ||
114 | 8. 6. 2023, 18:00 | Kunratice A | - | Aritma A | 1:3 (20,-17,-25,-12) |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
115 | 13. 6. 2023, 18:00 | - | Kunratice A | . | |||
116 | 13. 6. 2023, 18:00 | Aritma A | - | Spořilov A | 1:3 (16,-21,-10,-23) | ||
117 | 13. 6. 2023, 18:00 | Radotín B | - | Michle B | 0:3 (-20,-14,-10) | ||
118 | 13. 6. 2023, 18:00 | Nebušice A | - | Radotín A | 0:3 (-14,-11,-11) | ||
119 | 13. 6. 2023, 18:00 | Košíře A | - | Střešovice C | 3:2 (-20,-20,18,15,11) | ||
120 | 13. 6. 2023, 18:00 | Braník C | - | Medvědice A | 0:3 (-17,-14,-18) |
21. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
121 | 15. 6. 2023, 18:00 | Braník C | - | . | |||
122 | 2. 5. 2023, 18:00 | Medvědice A | - | Košíře A | 3:1 (-10,14,8,25) | ||
123 | 15. 6. 2023, 18:00 | Střešovice C | - | Nebušice A | 3:0 (7,22,5) | ||
124 | 27. 6. 2023, 18:00 | Radotín A | - | Radotín B | 3:0 (22,14,15) | ||
125 | 15. 6. 2023, 18:00 | Michle B | - | Aritma A | 1:3 (22,-15,-14,-23) | ||
126 | 15. 6. 2023, 18:00 | Spořilov A | - | Kunratice A | 3:0 (19,17,12) |
22. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
127 | 20. 6. 2023, 18:00 | - | Spořilov A | . | |||
128 | 20. 6. 2023, 18:00 | Kunratice A | - | Michle B | 1:3 (-17,18,-19,-14) | ||
129 | 20. 6. 2023, 18:00 | Aritma A | - | Radotín A | 3:0 (20,14,18) | ||
130 | 20. 6. 2023, 18:00 | Radotín B | - | Střešovice C | 2:3 (-18,-13,23,23,-5) | ||
131 | 20. 6. 2023, 18:00 | Nebušice A | - | Medvědice A | 0:3 (-21,-23,-26) | ||
132 | 20. 6. 2023, 18:00 | Košíře A | - | Braník C | 3:0 (10,18,18) |