Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM | 7 | 5 | 2 | 0 | 0 | 14:2 | 356:264 | 19 | |
2 | Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. | 7 | 6 | 0 | 1 | 0 | 13:2 | 360:219 | 19 | |
3 | VK Lvi Praha | 7 | 5 | 0 | 0 | 2 | 10:4 | 335:255 | 15 | |
4 | Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov | 7 | 3 | 1 | 0 | 3 | 8:7 | 295:301 | 11 | |
5 | Volejbalový klub Madeta České Budějovice, z.s. | 7 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | 275:353 | 6 | |
6 | VK PFN Znojmo | 7 | 0 | 1 | 4 | 2 | 6:13 | 321:379 | 6 | |
7 | TJ Spartak Hořovice, z.s. | 7 | 0 | 2 | 0 | 5 | 4:12 | 268:345 | 4 | |
8 | Happy Sport Opava, z.s. | 7 | 0 | 1 | 2 | 4 | 4:13 | 287:381 | 4 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22. 4. 2023, 10:00 | Spartak Hořovice | - | Sokol Bedřichov | 0:2 (-12,-20) | ||
2 | 22. 4. 2023, 10:00 | Madeta ČB | - | VK Lvi Praha | 0:2 (-20,-17) | ||
3 | 22. 4. 2023, 10:00 | VK Znojmo - Přímětice | - | Baník Příbram A | 1:2 (16,-16,-9) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 22. 4. 2023, 11:30 | Spartak Hořovice | - | VK Znojmo - Přímětice | 2:1 (10,-16,4) | ||
5 | 22. 4. 2023, 11:30 | VO TJ Lanškroun | - | VK Lvi Praha | 2:0 (18,27) | ||
6 | 22. 4. 2023, 11:30 | Baník Příbram A | - | Sokol Bedřichov | 2:0 (18,12) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 22. 4. 2023, 13:00 | Madeta ČB | - | Happy Sport Opava | 1:2 (15,-23,-13) | ||
8 | 22. 4. 2023, 13:00 | Baník Příbram A | - | Spartak Hořovice | 2:0 (14,14) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 22. 4. 2023, 14:30 | VK Znojmo - Přímětice | - | Madeta ČB | 1:2 (-17,13,-11) | ||
10 | 22. 4. 2023, 14:30 | Sokol Bedřichov | - | VO TJ Lanškroun | 0:2 (-21,-13) | ||
11 | 22. 4. 2023, 14:30 | Happy Sport Opava | - | VK Lvi Praha | 0:2 (-23,-10) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | 22. 4. 2023, 16:00 | Spartak Hořovice | - | Happy Sport Opava | 2:1 (16,-19,11) | ||
13 | 22. 4. 2023, 16:00 | VO TJ Lanškroun | - | Baník Příbram A | 1:2 (10,-21,-10) | ||
14 | 22. 4. 2023, 16:00 | VK Lvi Praha | - | VK Znojmo - Přímětice | 2:0 (18,11) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 22. 4. 2023, 17:30 | Madeta ČB | - | Sokol Bedřichov | 0:2 (-13,-11) | ||
16 | 22. 4. 2023, 17:30 | VK Znojmo - Přímětice | - | Happy Sport Opava | 2:1 (22,-21,8) | ||
17 | 22. 4. 2023, 17:30 | VO TJ Lanškroun | - | Spartak Hořovice | 2:0 (12,6) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18 | 23. 4. 2023, 09:00 | Baník Příbram A | - | Happy Sport Opava | 2:0 (17,21) | ||
19 | 23. 4. 2023, 09:00 | VO TJ Lanškroun | - | VK Znojmo - Přímětice | 2:0 (13,12) | ||
20 | 23. 4. 2023, 09:00 | Spartak Hořovice | - | VK Lvi Praha | 0:2 (-15,-15) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 23. 4. 2023, 10:30 | VK Lvi Praha | - | Baník Příbram A | 0:2 (-23,-17) | ||
22 | 23. 4. 2023, 10:30 | Madeta ČB | - | VO TJ Lanškroun | 0:2 (-9,-15) | ||
23 | 23. 4. 2023, 10:30 | Happy Sport Opava | - | Sokol Bedřichov | 0:2 (-14,-17) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24 | 23. 4. 2023, 12:00 | Spartak Hořovice | - | Madeta ČB | 0:2 (-18,-27) | ||
25 | 23. 4. 2023, 12:00 | Sokol Bedřichov | - | VK Lvi Praha | 0:2 (-13,-9) | ||
26 | 23. 4. 2023, 12:00 | VO TJ Lanškroun | - | Happy Sport Opava | 2:0 (10,13) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27 | 23. 4. 2023, 13:30 | Madeta ČB | - | Baník Příbram A | 0:2 (-10,-12) | ||
28 | 23. 4. 2023, 13:30 | Sokol Bedřichov | - | VK Znojmo - Přímětice | 2:1 (23,-16,16) |