Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | - | TJ Hodolany, z.s. | |
SKUP Olomouc, z.s. | - | TJ Šumperk | |
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | - | SK Kojetín 2016 "C" |
Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | - | TJ Hodolany, z.s. | SO | 14.12. | 14:00 |
SKUP Olomouc, z.s. | - | TJ Šumperk | SO | 14.12. | 14:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | - | SK Kojetín 2016 "C" | SO | 14.12. | 14:00 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | SK Kojetín 2016, z.s."C" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
2 | TJ Šumperk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
3 | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
4 | SKUP Olomouc, z.s. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
5 | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
6 | TJ Hodolany, z.s. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21. 9. 2024, 10:00 | SK Kojetín 2016 "C" | - | TJ Hodolany, z.s. | Havlíček P. | ||
2 | 21. 9. 2024, 10:00 | SKUP Olomouc, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | Vašíček J. | ||
3 | 17. 11. 2024, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | - | TJ Šumperk | Valtr A. |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 21. 9. 2024, 14:00 | SK Kojetín 2016 "C" | - | TJ Hodolany, z.s. | Havlíček P. | ||
5 | 21. 9. 2024, 14:00 | SKUP Olomouc, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | Vašíček J. | ||
6 | 17. 11. 2024, 14:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | - | TJ Šumperk | Valtr A. |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 19. 10. 2024, 10:00 | TJ Hodolany, z.s. | - | TJ Šumperk | . | ||
8 | 19. 10. 2024, 10:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | . | ||
9 | 19. 10. 2024, 10:00 | SKUP Olomouc, z.s. | - | SK Kojetín 2016 "C" | . |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 19. 10. 2024, 14:00 | TJ Hodolany, z.s. | - | TJ Šumperk | . | ||
11 | 19. 10. 2024, 14:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | . | ||
12 | 19. 10. 2024, 14:00 | SKUP Olomouc, z.s. | - | SK Kojetín 2016 "C" | . |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 2. 11. 2024, 10:00 | SKUP Olomouc, z.s. | - | TJ Hodolany, z.s. | . | ||
14 | 2. 11. 2024, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | - | SK Kojetín 2016 "C" | . | ||
15 | 2. 11. 2024, 10:00 | TJ Šumperk | - | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | . |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 2. 11. 2024, 14:00 | SKUP Olomouc, z.s. | - | TJ Hodolany, z.s. | . | ||
17 | 2. 11. 2024, 14:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | - | SK Kojetín 2016 "C" | . | ||
18 | 2. 11. 2024, 14:00 | TJ Šumperk | - | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | . |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 30. 11. 2024, 10:00 | TJ Hodolany, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | . | ||
20 | 30. 11. 2024, 10:00 | SK Kojetín 2016 "C" | - | TJ Šumperk | . | ||
21 | 1. 12. 2024, 10:00 | SKUP Olomouc, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | . |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 30. 11. 2024, 14:00 | TJ Hodolany, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | . | ||
23 | 30. 11. 2024, 14:00 | SK Kojetín 2016 "C" | - | TJ Šumperk | . | ||
24 | 1. 12. 2024, 14:00 | SKUP Olomouc, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | . |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 14. 12. 2024, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | - | TJ Hodolany, z.s. | . | ||
26 | 14. 12. 2024, 10:00 | SKUP Olomouc, z.s. | - | TJ Šumperk | . | ||
27 | 14. 12. 2024, 10:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | - | SK Kojetín 2016 "C" | . |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 14. 12. 2024, 14:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | - | TJ Hodolany, z.s. | . | ||
29 | 14. 12. 2024, 14:00 | SKUP Olomouc, z.s. | - | TJ Šumperk | . | ||
30 | 14. 12. 2024, 14:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | - | SK Kojetín 2016 "C" | . |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 18. 1. 2025, 10:00 | TJ Hodolany, z.s. | - | SK Kojetín 2016 "C" | . | ||
32 | 18. 1. 2025, 10:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | - | SKUP Olomouc, z.s. | . | ||
33 | 19. 1. 2025, 10:00 | TJ Šumperk | - | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | 18. 1. 2025, 14:00 | TJ Hodolany, z.s. | - | SK Kojetín 2016 "C" | . | ||
35 | 18. 1. 2025, 14:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | - | SKUP Olomouc, z.s. | . | ||
36 | 19. 1. 2025, 14:00 | TJ Šumperk | - | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | . |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 1. 2. 2025, 10:00 | TJ Šumperk | - | TJ Hodolany, z.s. | . | ||
38 | 1. 2. 2025, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | - | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | . | ||
39 | 1. 2. 2025, 10:00 | SK Kojetín 2016 "C" | - | SKUP Olomouc, z.s. | . |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | 1. 2. 2025, 14:00 | TJ Šumperk | - | TJ Hodolany, z.s. | . | ||
41 | 1. 2. 2025, 14:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | - | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | . | ||
42 | 1. 2. 2025, 14:00 | SK Kojetín 2016 "C" | - | SKUP Olomouc, z.s. | . |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
43 | 15. 2. 2025, 10:00 | TJ Hodolany, z.s. | - | SKUP Olomouc, z.s. | . | ||
44 | 15. 2. 2025, 10:00 | SK Kojetín 2016 "C" | - | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | . | ||
45 | 15. 2. 2025, 10:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | - | TJ Šumperk | . |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | 15. 2. 2025, 14:00 | TJ Hodolany, z.s. | - | SKUP Olomouc, z.s. | . | ||
47 | 15. 2. 2025, 14:00 | SK Kojetín 2016 "C" | - | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | . | ||
48 | 15. 2. 2025, 14:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | - | TJ Šumperk | . |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 1. 3. 2025, 10:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | - | TJ Hodolany, z.s. | . | ||
50 | 1. 3. 2025, 10:00 | TJ Šumperk | - | SK Kojetín 2016 "C" | . | ||
51 | 1. 3. 2025, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | - | SKUP Olomouc, z.s. | . |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | 1. 3. 2025, 14:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | - | TJ Hodolany, z.s. | . | ||
53 | 1. 3. 2025, 14:00 | TJ Šumperk | - | SK Kojetín 2016 "C" | . | ||
54 | 1. 3. 2025, 14:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | - | SKUP Olomouc, z.s. | . |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
55 | 15. 3. 2025, 10:00 | TJ Hodolany, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | . | ||
56 | 15. 3. 2025, 10:00 | TJ Šumperk | - | SKUP Olomouc, z.s. | . | ||
57 | 15. 3. 2025, 10:00 | SK Kojetín 2016 "C" | - | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | . |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
58 | 15. 3. 2025, 14:00 | TJ Hodolany, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice | . | ||
59 | 15. 3. 2025, 14:00 | TJ Šumperk | - | SKUP Olomouc, z.s. | . | ||
60 | 15. 3. 2025, 14:00 | SK Kojetín 2016 "C" | - | Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. | . |