- | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | ||
Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | |
Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 |
- | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | NE | 23.2. | 13:00 | |
Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | NE | 23.2. | 13:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | NE | 23.2. | 13:00 |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | NE | 23.2. | 13:00 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
2 | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
3 | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
4 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
5 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
6 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
7 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15. 9. 2024, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | . | |||
2 | 15. 9. 2024, 10:00 | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | . | ||
3 | 15. 9. 2024, 10:00 | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | . | ||
4 | 15. 9. 2024, 10:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | . |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 15. 9. 2024, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | . | |||
6 | 15. 9. 2024, 13:00 | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | . | ||
7 | 15. 9. 2024, 13:00 | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | . | ||
8 | 15. 9. 2024, 13:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | . |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 29. 9. 2024, 10:00 | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | . | |||
10 | 29. 9. 2024, 09:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | . | ||
11 | 29. 9. 2024, 10:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | - | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | . | ||
12 | 12. 1. 2025, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | . |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 29. 9. 2024, 13:00 | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | . | |||
14 | 29. 9. 2024, 12:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | . | ||
15 | 29. 9. 2024, 13:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | - | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | . | ||
16 | 12. 1. 2025, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | . |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 13. 10. 2024, 10:00 | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | - | . | |||
18 | 13. 10. 2024, 10:00 | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | . | ||
19 | 13. 10. 2024, 10:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | . | ||
20 | 13. 10. 2024, 10:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | . |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 13. 10. 2024, 13:00 | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | - | . | |||
22 | 13. 10. 2024, 13:00 | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | . | ||
23 | 13. 10. 2024, 13:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | . | ||
24 | 13. 10. 2024, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | . |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 3. 11. 2024, 10:00 | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | . | |||
26 | 3. 11. 2024, 10:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | . | ||
27 | 3. 11. 2024, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | . | ||
28 | 3. 11. 2024, 10:00 | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | - | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | . |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 3. 11. 2024, 13:00 | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | . | |||
30 | 3. 11. 2024, 13:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | . | ||
31 | 3. 11. 2024, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | . | ||
32 | 3. 11. 2024, 13:00 | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | - | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | . |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
33 | 17. 11. 2024, 10:00 | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | - | . | |||
34 | 17. 11. 2024, 10:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | . | ||
35 | 17. 11. 2024, 10:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | . | ||
36 | 17. 11. 2024, 09:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | . |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 17. 11. 2024, 13:00 | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | - | . | |||
38 | 17. 11. 2024, 13:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | . | ||
39 | 17. 11. 2024, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | . | ||
40 | 17. 11. 2024, 12:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | . |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 24. 11. 2024, 10:00 | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | . | |||
42 | 24. 11. 2024, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | . | ||
43 | 24. 11. 2024, 10:00 | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | . | ||
44 | 24. 11. 2024, 10:00 | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | 24. 11. 2024, 13:00 | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | . | |||
46 | 24. 11. 2024, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | . | ||
47 | 24. 11. 2024, 13:00 | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | . | ||
48 | 24. 11. 2024, 13:00 | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | . |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 1. 12. 2024, 10:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | . | |||
50 | 1. 12. 2024, 10:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | - | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | . | ||
51 | 1. 12. 2024, 09:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | - | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | . | ||
52 | 1. 12. 2024, 10:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | . |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
53 | 1. 12. 2024, 13:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | . | |||
54 | 1. 12. 2024, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | - | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | . | ||
55 | 1. 12. 2024, 12:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | - | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | . | ||
56 | 1. 12. 2024, 13:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | . |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
57 | 8. 12. 2024, 10:00 | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | . | |||
58 | 8. 12. 2024, 10:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | - | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | . | ||
59 | 8. 12. 2024, 09:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | - | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | . | ||
60 | 8. 12. 2024, 10:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | . |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 8. 12. 2024, 13:00 | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | . | |||
62 | 8. 12. 2024, 13:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | - | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | . | ||
63 | 8. 12. 2024, 12:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | - | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | . | ||
64 | 8. 12. 2024, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | . |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
65 | 12. 1. 2025, 10:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | - | . | |||
66 | 12. 1. 2025, 10:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | . | ||
67 | 12. 1. 2025, 10:00 | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | . | ||
68 | 29. 9. 2024, 09:00 | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | . |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
69 | 12. 1. 2025, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | - | . | |||
70 | 12. 1. 2025, 13:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | . | ||
71 | 12. 1. 2025, 13:00 | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | . | ||
72 | 29. 9. 2024, 12:00 | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | . |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
73 | 19. 1. 2025, 10:00 | - | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | . | |||
74 | 19. 1. 2025, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | . | ||
75 | 19. 1. 2025, 10:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | . | ||
76 | 19. 1. 2025, 09:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | . |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
77 | 19. 1. 2025, 13:00 | - | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | . | |||
78 | 19. 1. 2025, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | . | ||
79 | 19. 1. 2025, 13:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | . | ||
80 | 19. 1. 2025, 12:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | . |
21. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
81 | 9. 2. 2025, 10:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | - | . | |||
82 | 9. 2. 2025, 10:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | . | ||
83 | 9. 2. 2025, 10:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | . | ||
84 | 9. 2. 2025, 10:00 | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | . |
22. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
85 | 9. 2. 2025, 13:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | - | . | |||
86 | 9. 2. 2025, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | . | ||
87 | 9. 2. 2025, 13:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | . | ||
88 | 9. 2. 2025, 13:00 | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | . |
23. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
89 | 23. 2. 2025, 10:00 | - | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | . | |||
90 | 23. 2. 2025, 10:00 | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | . | ||
91 | 23. 2. 2025, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | . | ||
92 | 23. 2. 2025, 10:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | . |
24. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
93 | 23. 2. 2025, 13:00 | - | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | . | |||
94 | 23. 2. 2025, 13:00 | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | . | ||
95 | 23. 2. 2025, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | . | ||
96 | 23. 2. 2025, 13:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | . |
25. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
97 | 16. 3. 2025, 10:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | - | . | |||
98 | 16. 3. 2025, 09:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | . | ||
99 | 16. 3. 2025, 10:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | - | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | . | ||
100 | 16. 3. 2025, 10:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | . |
26. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 16. 3. 2025, 13:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | - | . | |||
102 | 16. 3. 2025, 12:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | . | ||
103 | 16. 3. 2025, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | - | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | . | ||
104 | 16. 3. 2025, 13:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | . |
27. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
105 | 30. 3. 2025, 10:00 | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | . | |||
106 | 30. 3. 2025, 10:00 | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | . | ||
107 | 30. 3. 2025, 10:00 | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | . | ||
108 | 30. 3. 2025, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | . |
28. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
109 | 30. 3. 2025, 13:00 | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | . | |||
110 | 30. 3. 2025, 13:00 | Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. U20 | . | ||
111 | 30. 3. 2025, 13:00 | Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. U20 | . | ||
112 | 30. 3. 2025, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. U20 | . |