Mělník | - | Benátky nad Jizerou | |
Brandýs nad Labem | - | AŠ Mladá Boleslav | |
Benátky nad Jizerou | - | Brandýs nad Labem | |
AŠ Mladá Boleslav | - | Mělník | |
VK Kostomlaty - U22 | - | Kolín B | |
Kolín B | - | Kutná Hora | |
Kutná Hora | - | VK Kostomlaty - U22 |
Kolín B | - | Brandýs nad Labem | NE | 3.11. | 10:00 |
Kutná Hora | - | Mělník | NE | 3.11. | 10:00 |
Brandýs nad Labem | - | Kutná Hora | NE | 3.11. | 10:00 |
Mělník | - | Kolín B | NE | 3.11. | 10:00 |
Benátky nad Jizerou | - | AŠ Mladá Boleslav | NE | 3.11. | 10:00 |
AŠ Mladá Boleslav | - | VK Kostomlaty - U22 | NE | 3.11. | 10:00 |
VK Kostomlaty - U22 | - | Benátky nad Jizerou | NE | 3.11. | 10:00 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | TJ Sokol Brandýs nad Labem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
2 | VK Benátky nad Jizerou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
3 | TJ AŠ Mladá Boleslav | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
4 | SK Volejbal Kolín B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
5 | TJ EMĚ Mělník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
6 | TJ SPARTA Kutná Hora | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
7 | TJ Sokol Kostomlaty nad Labem - U22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22. 9. 2024, 10:00 | Kutná Hora | - | Benátky nad Jizerou | Pořadatel: TJ Sparta Kutná Hora | . | |
2 | 22. 9. 2024, 10:00 | Kolín B | - | AŠ Mladá Boleslav | Pořadatel: 2 hřiště | . | |
3 | 22. 9. 2024, 10:00 | Benátky nad Jizerou | - | Kolín B | . | ||
4 | 22. 9. 2024, 10:00 | AŠ Mladá Boleslav | - | Kutná Hora | . | ||
5 | 22. 9. 2024, 10:00 | VK Kostomlaty - U22 | - | Brandýs nad Labem | Pořadatel: VK Kostomlaty | . | |
6 | 22. 9. 2024, 10:00 | Brandýs nad Labem | - | Mělník | Pořadatel: 1 hřiště | . | |
7 | 22. 9. 2024, 10:00 | Mělník | - | VK Kostomlaty - U22 | . |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 6. 10. 2024, 10:00 | Mělník | - | Benátky nad Jizerou | Pořadatel: TJ EMĚ Mělník | . | |
9 | 6. 10. 2024, 10:00 | Brandýs nad Labem | - | AŠ Mladá Boleslav | Pořadatel: 2 hřiště | . | |
10 | 6. 10. 2024, 10:00 | Benátky nad Jizerou | - | Brandýs nad Labem | . | ||
11 | 6. 10. 2024, 10:00 | AŠ Mladá Boleslav | - | Mělník | . | ||
12 | 6. 10. 2024, 10:00 | VK Kostomlaty - U22 | - | Kolín B | Pořadatel: VK Kostomlaty | . | |
13 | 6. 10. 2024, 10:00 | Kolín B | - | Kutná Hora | Pořadatel: 1 hřiště | . | |
14 | 6. 10. 2024, 10:00 | Kutná Hora | - | VK Kostomlaty - U22 | . |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 3. 11. 2024, 10:00 | Kolín B | - | Brandýs nad Labem | Pořadatel: SK Volejbal Kolín | . | |
16 | 3. 11. 2024, 10:00 | Kutná Hora | - | Mělník | Pořadatel: 2 hřiště | . | |
17 | 3. 11. 2024, 10:00 | Brandýs nad Labem | - | Kutná Hora | . | ||
18 | 3. 11. 2024, 10:00 | Mělník | - | Kolín B | . | ||
19 | 3. 11. 2024, 10:00 | Benátky nad Jizerou | - | AŠ Mladá Boleslav | Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou | . | |
20 | 3. 11. 2024, 10:00 | AŠ Mladá Boleslav | - | VK Kostomlaty - U22 | Pořadatel: 1 hřiště | . | |
21 | 3. 11. 2024, 10:00 | VK Kostomlaty - U22 | - | Benátky nad Jizerou | . |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 1. 12. 2024, 10:00 | AŠ Mladá Boleslav | - | Kolín B | Pořadatel: TJ AŠ Mladá Boleslav | . | |
23 | 1. 12. 2024, 10:00 | Benátky nad Jizerou | - | Kutná Hora | Pořadatel: 2 hřiště | . | |
24 | 1. 12. 2024, 10:00 | Kolín B | - | Benátky nad Jizerou | . | ||
25 | 1. 12. 2024, 10:00 | Kutná Hora | - | AŠ Mladá Boleslav | . | ||
26 | 1. 12. 2024, 10:00 | Brandýs nad Labem | - | Mělník | Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem | . | |
27 | 1. 12. 2024, 10:00 | Mělník | - | VK Kostomlaty - U22 | Pořadatel: 1 hřiště | . | |
28 | 1. 12. 2024, 10:00 | VK Kostomlaty - U22 | - | Brandýs nad Labem | . |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 5. 1. 2025, 10:00 | Benátky nad Jizerou | - | Brandýs nad Labem | Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou | . | |
30 | 5. 1. 2025, 10:00 | AŠ Mladá Boleslav | - | Mělník | Pořadatel: 2 hřiště | . | |
31 | 5. 1. 2025, 10:00 | Brandýs nad Labem | - | AŠ Mladá Boleslav | . | ||
32 | 5. 1. 2025, 10:00 | Mělník | - | Benátky nad Jizerou | . | ||
33 | 5. 1. 2025, 10:00 | Kutná Hora | - | Kolín B | Pořadatel: TJ Sparta Kutná Hora | . | |
34 | 5. 1. 2025, 10:00 | Kolín B | - | VK Kostomlaty - U22 | Pořadatel: 1 hřiště | . | |
35 | 5. 1. 2025, 10:00 | VK Kostomlaty - U22 | - | Kutná Hora | . |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
36 | 19. 1. 2025, 10:00 | Mělník | - | Kolín B | Pořadatel: TJ EMĚ Mělník | . | |
37 | 19. 1. 2025, 10:00 | Brandýs nad Labem | - | Kutná Hora | Pořadatel: 2 hřiště | . | |
38 | 19. 1. 2025, 10:00 | Kolín B | - | Brandýs nad Labem | . | ||
39 | 19. 1. 2025, 10:00 | Kutná Hora | - | Mělník | . | ||
40 | 19. 1. 2025, 10:00 | VK Kostomlaty - U22 | - | Benátky nad Jizerou | Pořadatel: VK Kostomlaty | . | |
41 | 19. 1. 2025, 10:00 | Benátky nad Jizerou | - | AŠ Mladá Boleslav | Pořadatel: 1 hřiště | . | |
42 | 19. 1. 2025, 10:00 | AŠ Mladá Boleslav | - | VK Kostomlaty - U22 | . |