První kemp dívčích Nadějí 2008 proběhne od 3. – 6. června 2021 v Ostravě. Tento kemp bude sloužit k doplnění nově se tvořícího družstva Nadějí ČVS roč. 08/09.
Štolfová Kateřina | VAM Olomouc |
Sofková Adéla | VK Prostějov |
Dudková Magdaléna | VK UP Olomouc |
Keková Michaela | VK UP Olomouc |
Šímová Ellen | VK Prostějov |
Rozumková Natálie | VK Prostějov |
Pommerová Emma | Happy Beach Opava |
Oulíková Beáta | Tábor |
Hlostová Ella | Sokol Frýdek Místek |
Kaderliaková Amálie | Hlučín |
Bydžovská Magdaléna | Volleyball Nymburk |
Petříková Sofie | Volleyball Nymburk |
Horejšová Natálie | Volleyball Nymburk |
Chládková Simona | VK UP Olomouc |
Ryšavá Lucie | VK UP Olomouc |
Pavlů Markéta | TJ Ostrava |
Varkočková Tereza | TJ Ostrava |
Petříková Sofie | TJ Ostrava |
Foltýnková Klára | TJ Ostrava |
Blahutová Terezie | TJ Ostrava |
Mrázová Markéta | TJ Ostrava |
Jandačková Viktorie | TJ Ostrava |
Motalová Alena | Sokol Frýdek Místek |
Tučková Eliška | Sokol Frýdek Místek |
Drozdová Johana | Sokol Frýdek Místek |
Šnapková Nikola | Sokol Frýdek Místek |
Janošcová Lucie | Sokol Frýdek Místek |
Krejčíčková Štěpánka | Polanka |
Michalíková Nela | Polanka |
Majerková Anna | Polanka |
Mitáčová Jana | hlavní trenér |
Fabikovičová Lenka | asistent trenéra |
Králíková Magda | asistent trenéra |
Mitáč Stanislav | trenér ČVS |
Šimák Ondřej | trenér SCM ČVS |
+ | |
Tobiášová Aneta | trenér |
Autor: Jana Mitáčová
ženy: K. Pavelková / A. Pavelková – Ēbere / Konstantinova (LAT) 1:2 (18:21, 21:13, 10:15), K. Pavelková / A. Pavelková – Hododi / Miu (ROU) 2:0...
Blokař Jakub Dvořák dává sbohem Ostravě, nově bude oblékat dres středočeského celku Aero Odolena Voda.
muži: Westphal / Rydval – Napier / Brinck (DEN) 2:0 (21:0, 21:0) - skreč, Westphal / Rydval – Viljamaa / Viljmaa (FIN) 2:1 (21:12, 17:21,...
Do Odoleny Vody přichází finský smečař Jere Heiskanen, který si již atmosféru v hale Aera vyzkoušel uplynulou sezónu v rámci Challenge Cupu v dresu...
ženy: K. Pavelková / A. Pavelková – Devčić / Marković (CRO) 2:0 (21:3, 21:7), K. Pavelková / A. Pavelková – Czurylo / Rapczynska (POL) 2:1 (19:21,...
muži: Fokerots / Auzinš (LAT) – Šépka / Sedlák 0:2 (15:21, 19:21), Šépka / Sedlák – Berger / Hammarberg (AUT) 2:0 (21:15, 21:19), Šépka / Sedlák...