1. kolo |
1 |
23. 9. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
Pořadatel Pelhřimov |
2:0 (17,14) |
|
2 |
23. 9. 2023, 09:00 |
TJ Žďár nad Sázavou |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
|
0:2 (-22,-3) |
|
3 |
23. 9. 2023, 09:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
- |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
|
2:0 (12,21) |
|
4 |
23. 9. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
2:0 (25,20) |
|
5 |
23. 9. 2023, 09:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
|
2:0 (15,10) |
|
6 |
23. 9. 2023, 09:00 |
TJ Žďár nad Sázavou |
- |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
|
0:2 (-20,-11) |
|
7 |
30. 9. 2023, 09:00 |
TJ Sokol Nové Veselí |
- |
Základní škola Přibyslav |
Pořadatel Nové Veselí |
2:0 (5,5) |
|
8 |
30. 9. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
- |
Beachwell Pelhřimov |
|
2:0 (7,10) |
|
9 |
30. 9. 2023, 09:00 |
Beachwell Pelhřimov |
- |
TJ Sokol Nové Veselí |
|
0:2 (-7,-10) |
|
10 |
30. 9. 2023, 09:00 |
Základní škola Přibyslav |
- |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
|
0:2 (-12,-8) |
|
11 |
30. 9. 2023, 09:00 |
Beachwell Pelhřimov |
- |
Základní škola Přibyslav |
|
2:0 (23,18) |
|
12 |
30. 9. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
- |
TJ Sokol Nové Veselí |
|
0:2 (-8,-13) |
|
13 |
23. 9. 2023, 09:00 |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
- |
|
Pořadatel Jiskra "A" |
.
|
|
14 |
23. 9. 2023, 09:00 |
|
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
|
.
|
|
15 |
23. 9. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
- |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
|
2:0 (5,18) |
|
17 |
23. 9. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
- |
|
|
.
|
|
18 |
23. 9. 2023, 09:00 |
|
- |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
|
.
|
|
2. kolo |
19 |
7. 10. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
- |
|
Pořadatel Beachwell |
.
|
|
20 |
7. 10. 2023, 09:00 |
|
- |
Beachwell Pelhřimov |
|
.
|
|
21 |
10. 10. 2023, 09:00 |
Beachwell Pelhřimov |
- |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
|
0:2 (-13,-11) |
|
23 |
7. 10. 2023, 09:00 |
Beachwell Pelhřimov |
- |
|
|
.
|
|
24 |
7. 10. 2023, 09:00 |
|
- |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
|
.
|
|
25 |
7. 10. 2023, 09:00 |
TJ Sokol Nové Veselí |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
Pořadatel Jiskra "A" |
2:0 (13,8) |
|
26 |
7. 10. 2023, 09:00 |
TJ Žďár nad Sázavou |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
|
0:2 (-14,-12) |
|
27 |
7. 10. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
- |
TJ Sokol Nové Veselí |
|
0:2 (-20,-12) |
|
28 |
7. 10. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
0:2 (-22,-20) |
|
29 |
7. 10. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
|
2:0 (11,2) |
|
30 |
7. 10. 2023, 09:00 |
TJ Žďár nad Sázavou |
- |
TJ Sokol Nové Veselí |
|
0:2 (-8,-9) |
|
31 |
7. 10. 2023, 09:00 |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
- |
Základní škola Přibyslav |
Pořadatel Bedřichov |
2:0 (10,12) |
|
32 |
7. 10. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
|
0:2 (-6,-14) |
|
33 |
7. 10. 2023, 09:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
- |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
|
2:0 (20,12) |
|
34 |
7. 10. 2023, 09:00 |
Základní škola Přibyslav |
- |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
|
0:2 (-6,-14) |
|
35 |
7. 10. 2023, 09:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
- |
Základní škola Přibyslav |
|
2:0 (2,14) |
|
36 |
7. 10. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
- |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
|
2:1 (15,-15,13) |
|
3. kolo |
37 |
21. 10. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
- |
Základní škola Přibyslav |
Pořadatel Štoky |
2:0 (10,17) |
|
38 |
21. 10. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
|
0:2 (-2,-6) |
|
39 |
21. 10. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
- |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
|
2:0 (18,16) |
|
40 |
21. 10. 2023, 09:00 |
Základní škola Přibyslav |
- |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
|
0:2 (-7,-8) |
|
41 |
21. 10. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
- |
Základní škola Přibyslav |
|
2:0 (3,10) |
|
42 |
21. 10. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
|
0:2 (-21,-16) |
|
43 |
21. 10. 2023, 09:00 |
TJ Sokol Nové Veselí |
- |
|
Pořadatel Nové Veselí |
.
|
|
44 |
21. 10. 2023, 09:00 |
|
- |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
|
.
|
|
45 |
21. 10. 2023, 09:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
- |
TJ Sokol Nové Veselí |
|
0:2 (-20,-17) |
|
47 |
21. 10. 2023, 09:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
- |
|
|
.
|
|
48 |
21. 10. 2023, 09:00 |
|
- |
TJ Sokol Nové Veselí |
|
.
|
|
49 |
21. 10. 2023, 09:00 |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
Pořadatel Jiskra "B" |
2:0 (14,10) |
|
50 |
21. 10. 2023, 09:00 |
TJ Žďár nad Sázavou |
- |
Beachwell Pelhřimov |
|
2:0 (22,12) |
|
51 |
21. 10. 2023, 09:00 |
Beachwell Pelhřimov |
- |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
|
0:2 (-11,-8) |
|
52 |
21. 10. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
2:1 (16,-19,13) |
|
53 |
21. 10. 2023, 09:00 |
Beachwell Pelhřimov |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
|
0:2 (-24,-27) |
|
54 |
21. 10. 2023, 09:00 |
TJ Žďár nad Sázavou |
- |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
|
0:2 (-13,-15) |
|
5. kolo |
67 |
11. 11. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
- |
|
Pořadatel Pelhřimov, Nádražní 1536 |
.
|
|
68 |
11. 11. 2023, 09:00 |
TJ Žďár nad Sázavou |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
|
0:2 (-4,-13) |
|
69 |
11. 11. 2023, 09:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
- |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
|
2:0 (19,19) |
|
70 |
11. 11. 2023, 09:00 |
|
- |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
.
|
|
71 |
11. 11. 2023, 09:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
- |
|
|
.
|
|
72 |
11. 11. 2023, 09:00 |
TJ Žďár nad Sázavou |
- |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
|
0:2 (-15,-21) |
|
73 |
11. 11. 2023, 09:00 |
TJ Sokol Nové Veselí |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
Pořadatel Štoky, náhradní hala ZŠ Dobronín |
2:0 (3,12) |
|
74 |
11. 11. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
- |
Beachwell Pelhřimov |
|
2:0 (10,10) |
|
75 |
11. 11. 2023, 09:00 |
Beachwell Pelhřimov |
- |
TJ Sokol Nové Veselí |
|
0:2 (-8,-11) |
|
76 |
11. 11. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
|
0:2 (-12,-12) |
|
77 |
11. 11. 2023, 09:00 |
Beachwell Pelhřimov |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
|
2:0 (9,20) |
|
78 |
11. 11. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
- |
TJ Sokol Nové Veselí |
|
0:2 (-6,-10) |
|
79 |
11. 11. 2023, 09:00 |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
- |
Základní škola Přibyslav |
Pořadatel Přibyslav |
2:0 (11,15) |
|
80 |
11. 11. 2023, 09:00 |
|
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
|
.
|
|
81 |
11. 11. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
- |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
|
0:2 (-15,-22) |
|
82 |
11. 11. 2023, 09:00 |
Základní škola Přibyslav |
- |
|
|
.
|
|
83 |
11. 11. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
- |
Základní škola Přibyslav |
|
2:0 (5,12) |
|
84 |
11. 11. 2023, 09:00 |
|
- |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
|
.
|
|
6. kolo |
85 |
25. 11. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
- |
Základní škola Přibyslav |
Pořadatel Beachwell |
2:0 (9,9) |
|
86 |
25. 11. 2023, 09:00 |
|
- |
Beachwell Pelhřimov |
|
.
|
|
87 |
25. 11. 2023, 09:00 |
Beachwell Pelhřimov |
- |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
|
0:2 (-15,-24) |
|
88 |
25. 11. 2023, 09:00 |
Základní škola Přibyslav |
- |
|
|
.
|
|
89 |
25. 11. 2023, 09:00 |
Beachwell Pelhřimov |
- |
Základní škola Přibyslav |
|
2:1 (-22,15,11) |
|
90 |
25. 11. 2023, 09:00 |
|
- |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
|
.
|
|
91 |
25. 11. 2023, 09:00 |
TJ Sokol Nové Veselí |
- |
|
Pořadatel Žďár |
.
|
|
92 |
25. 11. 2023, 09:00 |
TJ Žďár nad Sázavou |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
|
0:2 (-6,-7) |
|
93 |
25. 11. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
- |
TJ Sokol Nové Veselí |
|
2:0 (14,22) |
|
94 |
25. 11. 2023, 09:00 |
|
- |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
.
|
|
95 |
25. 11. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
- |
|
|
.
|
|
96 |
25. 11. 2023, 09:00 |
TJ Žďár nad Sázavou |
- |
TJ Sokol Nové Veselí |
|
0:2 (-18,-18) |
|
97 |
25. 11. 2023, 09:00 |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
Náhradní hala, Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1 |
2:0 (17,12) |
|
98 |
25. 11. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
|
0:2 (-12,-10) |
|
99 |
25. 11. 2023, 09:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
- |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
|
2:0 (16,19) |
|
100 |
25. 11. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
|
0:2 (-15,-23) |
|
101 |
25. 11. 2023, 09:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
|
2:0 (7,9) |
|
102 |
25. 11. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
- |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
|
0:2 (-21,-14) |
|
7. kolo |
103 |
9. 12. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
Pořadatel Jiskra "A" |
2:0 (7,11) |
|
104 |
9. 12. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
|
0:2 (-10,-7) |
|
105 |
9. 12. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
- |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
|
2:0 (21,13) |
|
106 |
9. 12. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
|
0:2 (-19,-13) |
|
107 |
9. 12. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
|
2:0 (5,6) |
|
108 |
9. 12. 2023, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
|
0:2 (-13,-18) |
|
109 |
9. 12. 2023, 09:00 |
TJ Sokol Nové Veselí |
- |
Základní škola Přibyslav |
Pořadatel Bedřichov |
2:0 (5,20) |
|
110 |
9. 12. 2023, 09:00 |
|
- |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
|
.
|
|
111 |
9. 12. 2023, 09:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
- |
TJ Sokol Nové Veselí |
|
1:2 (22,-22,-12) |
|
112 |
9. 12. 2023, 09:00 |
Základní škola Přibyslav |
- |
|
|
.
|
|
113 |
9. 12. 2023, 09:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
- |
Základní škola Přibyslav |
|
2:0 (4,21) |
|
114 |
9. 12. 2023, 09:00 |
|
- |
TJ Sokol Nové Veselí |
|
.
|
|
115 |
9. 12. 2023, 09:00 |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
- |
|
Pořadatel Demlova |
.
|
|
116 |
9. 12. 2023, 09:00 |
TJ Žďár nad Sázavou |
- |
Beachwell Pelhřimov |
|
0:2 (-21,-15) |
|
117 |
9. 12. 2023, 09:00 |
Beachwell Pelhřimov |
- |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
|
0:2 (-12,-14) |
|
118 |
9. 12. 2023, 09:00 |
|
- |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
.
|
|
119 |
9. 12. 2023, 09:00 |
Beachwell Pelhřimov |
- |
|
|
.
|
|
120 |
9. 12. 2023, 09:00 |
TJ Žďár nad Sázavou |
- |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
|
0:2 (-16,-8) |
|
9. kolo |
133 |
6. 1. 2024, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
- |
Základní škola Přibyslav |
Pořadatel Žďár |
2:0 (9,17) |
|
134 |
6. 1. 2024, 09:00 |
TJ Žďár nad Sázavou |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
|
0:2 (-10,-5) |
|
135 |
6. 1. 2024, 09:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
- |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
|
2:0 (22,13) |
|
136 |
6. 1. 2024, 09:00 |
Základní škola Přibyslav |
- |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
1:2 (-14,18,-9) |
|
137 |
6. 1. 2024, 09:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
- |
Základní škola Přibyslav |
|
2:0 (9,2) |
|
138 |
6. 1. 2024, 09:00 |
TJ Žďár nad Sázavou |
- |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
|
0:2 (-11,-15) |
|
139 |
13. 1. 2024, 09:00 |
TJ Sokol Nové Veselí |
- |
|
Pořadatel Nové Veselí |
.
|
|
140 |
13. 1. 2024, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
- |
Beachwell Pelhřimov |
|
2:0 (15,16) |
|
141 |
13. 1. 2024, 09:00 |
Beachwell Pelhřimov |
- |
TJ Sokol Nové Veselí |
|
0:2 (-16,-9) |
|
142 |
13. 1. 2024, 09:00 |
|
- |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
|
.
|
|
143 |
13. 1. 2024, 09:00 |
Beachwell Pelhřimov |
- |
|
|
.
|
|
144 |
13. 1. 2024, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
- |
TJ Sokol Nové Veselí |
|
0:2 (-11,-8) |
|
145 |
6. 1. 2024, 09:00 |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
Pořadatel Jiskra "B" |
2:0 (15,11) |
|
146 |
6. 1. 2024, 09:00 |
|
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
|
.
|
|
147 |
6. 1. 2024, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
- |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
|
2:0 (16,13) |
|
148 |
6. 1. 2024, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
|
|
.
|
|
149 |
6. 1. 2024, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
|
2:0 (14,5) |
|
150 |
6. 1. 2024, 09:00 |
|
- |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
|
.
|
|
10. kolo |
151 |
27. 2. 2024, 16:00 |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
Pořadatel Beachwell |
2:0 (15,7) |
|
152 |
20. 1. 2024, 09:00 |
|
- |
Beachwell Pelhřimov |
|
.
|
|
153 |
27. 2. 2024, 16:00 |
Beachwell Pelhřimov |
- |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
|
0:2 (-13,-24) |
|
154 |
20. 1. 2024, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
|
|
.
|
|
155 |
27. 2. 2024, 16:00 |
Beachwell Pelhřimov |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
|
2:0 (14,24) |
|
156 |
20. 1. 2024, 09:00 |
|
- |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
|
.
|
|
157 |
20. 1. 2024, 09:00 |
TJ Sokol Nové Veselí |
- |
Základní škola Přibyslav |
Pořadatel Jiskra "A" |
2:0 (8,19) |
|
158 |
20. 1. 2024, 09:00 |
TJ Žďár nad Sázavou |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
|
0:2 (-10,-11) |
|
159 |
20. 1. 2024, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
- |
TJ Sokol Nové Veselí |
|
2:0 (20,8) |
|
160 |
20. 1. 2024, 09:00 |
Základní škola Přibyslav |
- |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
1:2 (-19,24,-6) |
|
161 |
20. 1. 2024, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
- |
Základní škola Přibyslav |
|
2:0 (9,11) |
|
162 |
20. 1. 2024, 09:00 |
TJ Žďár nad Sázavou |
- |
TJ Sokol Nové Veselí |
|
0:2 (-10,-14) |
|
163 |
20. 1. 2024, 09:00 |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
- |
|
Pořadatel Demlova, náhr. hala SŠ Stavební Jihlava, Žižkova 1939/20 |
.
|
|
164 |
20. 1. 2024, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
|
0:2 (-7,-6) |
|
165 |
20. 1. 2024, 09:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
- |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
|
2:0 (8,14) |
|
166 |
20. 1. 2024, 09:00 |
|
- |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
|
.
|
|
167 |
20. 1. 2024, 09:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
- |
|
|
.
|
|
168 |
20. 1. 2024, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
- |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
|
1:2 (-10,24,-10) |
|
11. kolo |
169 |
24. 2. 2024, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
- |
|
Pořadatel Štoky |
.
|
|
170 |
24. 2. 2024, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
|
1:2 (-6,23,-4) |
|
171 |
24. 2. 2024, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
- |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
|
2:0 (3,13) |
|
172 |
24. 2. 2024, 09:00 |
|
- |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
|
.
|
|
173 |
24. 2. 2024, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" |
- |
|
|
.
|
|
174 |
24. 2. 2024, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. |
|
0:2 (-14,-10) |
|
175 |
24. 2. 2024, 09:00 |
TJ Sokol Nové Veselí |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
Pořadatel Bedřichov |
2:0 (11,7) |
|
176 |
24. 2. 2024, 09:00 |
|
- |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
|
.
|
|
177 |
24. 2. 2024, 09:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
- |
TJ Sokol Nové Veselí |
|
1:2 (23,-16,-12) |
|
178 |
24. 2. 2024, 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
|
|
.
|
|
179 |
24. 2. 2024, 09:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
|
2:0 (12,14) |
|
180 |
24. 2. 2024, 09:00 |
|
- |
TJ Sokol Nové Veselí |
|
.
|
|
181 |
24. 2. 2024, 09:00 |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
- |
Základní škola Přibyslav |
Pořadatel Žďár |
2:0 (3,17) |
|
182 |
24. 2. 2024, 09:00 |
TJ Žďár nad Sázavou |
- |
Beachwell Pelhřimov |
|
2:0 (12,19) |
|
183 |
24. 2. 2024, 09:00 |
Beachwell Pelhřimov |
- |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
|
0:2 (-16,-3) |
|
184 |
24. 2. 2024, 09:00 |
Základní škola Přibyslav |
- |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
1:2 (-17,18,-7) |
|
185 |
24. 2. 2024, 09:00 |
Beachwell Pelhřimov |
- |
Základní škola Přibyslav |
|
2:0 (14,10) |
|
186 |
24. 2. 2024, 09:00 |
TJ Žďár nad Sázavou |
- |
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. |
|
0:2 (-15,-14) |
|