Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. | 18 | 13 | 3 | 0 | 2 | 50:15 | 1486:1256 | 45 | |
2 | Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov | 18 | 11 | 2 | 1 | 4 | 44:23 | 1529:1316 | 38 | |
3 | TJ Sokol Řepy, z.s. | 18 | 7 | 5 | 1 | 5 | 41:32 | 1593:1515 | 32 | |
4 | Tělocvičná jednota Sokol Modřany A | 18 | 9 | 2 | 0 | 7 | 35:29 | 1352:1357 | 31 | |
5 | Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice | 18 | 8 | 1 | 4 | 5 | 39:32 | 1525:1519 | 30 | |
6 | SK Čechie Uhříněves, z.s. | 18 | 8 | 0 | 1 | 9 | 31:35 | 1436:1400 | 25 | |
7 | TJ Sokol Horní Počernice B | 18 | 4 | 1 | 5 | 8 | 28:45 | 1524:1609 | 19 | |
8 | Tělovýchovná jednota Malešice, z.s. | 18 | 4 | 2 | 2 | 10 | 25:43 | 1381:1540 | 18 | |
9 | VSK MFF UK Praha B | 18 | 4 | 1 | 4 | 9 | 26:42 | 1359:1497 | 18 | |
10 | Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I | 18 | 2 | 3 | 2 | 11 | 23:46 | 1397:1573 | 14 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31. 8. 2022, 17:30 | Smíchov B | - | Uhříněves A | 3:0 (16,22,15) | ||
2 | 31. 8. 2022, 17:30 | Bohnice B | - | Modřany A | 3:1 (12,-23,12,22) | ||
3 | 31. 8. 2022, 17:30 | Řepy C | - | VSK MFF B | 3:0 (13,16,20) | ||
4 | 31. 8. 2022, 17:30 | Malešice A | - | Vršovice B | 0:3 (-22,-21,-18) | ||
5 | 31. 8. 2022, 17:30 | Žižkov D | - | H. Počernice B | 1:3 (-18,24,-19,-18) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 5. 9. 2022, 17:30 | Uhříněves A | - | H. Počernice B | 1:3 (18,-22,-17,-15) | ||
7 | 5. 9. 2022, 17:30 | Vršovice B | - | Žižkov D | 3:1 (25,-12,24,18) | ||
8 | 26. 4. 2023, 18:00 | VSK MFF B | - | Malešice A | Odloženo !NT! | 1:3 (-11,18,-15,-13) | |
9 | 5. 9. 2022, 17:30 | Modřany A | - | Řepy C | 3:0 (19,28,22) | ||
10 | 5. 9. 2022, 17:30 | Smíchov B | - | Bohnice B | 1:3 (-21,-20,13,-18) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 7. 9. 2022, 17:30 | Bohnice B | - | Uhříněves A | 3:0 (17,14,17) | ||
12 | 26. 4. 2023, 18:00 | Řepy C | - | Smíchov B | Odloženo !NT! !NH! - ZŠ J. Wericha, Praha - Řepy | 1:3 (22,-18,-10,-18) | |
13 | 7. 9. 2022, 17:30 | Malešice A | - | Modřany A | 3:0 (17,14,15) | ||
14 | 7. 9. 2022, 17:30 | Žižkov D | - | VSK MFF B | 3:2 (-21,21,20,-10,15) | ||
15 | 7. 9. 2022, 17:30 | H. Počernice B | - | Vršovice B | 3:2 (-21,20,-19,21,11) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 12. 9. 2022, 17:30 | Uhříněves A | - | Vršovice B | 0:3 (-19,-21,-14) | ||
17 | 12. 9. 2022, 17:30 | VSK MFF B | - | H. Počernice B | 3:0 (18,20,20) | ||
18 | 12. 9. 2022, 17:30 | Modřany A | - | Žižkov D | 3:0 (16,32,15) | ||
19 | 12. 9. 2022, 17:30 | Smíchov B | - | Malešice A | 3:1 (-21,22,18,18) | ||
20 | 12. 9. 2022, 17:30 | Bohnice B | - | Řepy C | 3:2 (-19,-23,16,15,9) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 14. 9. 2022, 17:30 | Řepy C | - | Uhříněves A | 3:2 (-17,21,-23,16,9) | ||
22 | 24. 4. 2023, 18:00 | Malešice A | - | Bohnice B | 2:3 (-23,-19,20,15,-16) | ||
23 | 24. 4. 2023, 18:00 | Žižkov D | - | Smíchov B | 0:3 (-20,-13,-19) | ||
24 | 26. 4. 2023, 18:00 | H. Počernice B | - | Modřany A | 0:3 (-20,-17,-20) | ||
25 | 14. 9. 2022, 17:30 | Vršovice B | - | VSK MFF B | 3:2 (24,-21,19,-16,13) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26 | 19. 9. 2022, 17:30 | Uhříněves A | - | VSK MFF B | 3:1 (20,10,-24,23) | ||
27 | 19. 9. 2022, 17:30 | Modřany A | - | Vršovice B | 3:2 (-25,18,-20,14,8) | ||
28 | 19. 9. 2022, 17:30 | Smíchov B | - | H. Počernice B | 3:2 (-10,-21,20,17,9) | ||
29 | 19. 9. 2022, 17:30 | Bohnice B | - | Žižkov D | 3:0 (23,20,21) | ||
30 | 22. 5. 2023, 18:00 | Řepy C | - | Malešice A | 3:0 (16,16,20) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 5. 6. 2023, 18:00 | Malešice A | - | Uhříněves A | 0:3 (-21,-11,-22) | ||
32 | 28. 6. 2023, 18:00 | Žižkov D | - | Řepy C | 2:3 (18,18,-20,-12,-10) | ||
33 | 21. 9. 2022, 17:30 | H. Počernice B | - | Bohnice B | 3:1 (-23,13,14,15) | ||
34 | 21. 9. 2022, 17:30 | Vršovice B | - | Smíchov B | 2:3 (-12,21,21,-21,-5) | ||
35 | 24. 4. 2023, 18:00 | VSK MFF B | - | Modřany A | 2:3 (-22,-11,15,17,-13) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
36 | 3. 5. 2023, 18:00 | Uhříněves A | - | Modřany A | 1:3 (-19,22,-15,-16) | ||
37 | 3. 5. 2023, 18:00 | Smíchov B | - | VSK MFF B | 3:0 (21,13,18) | ||
38 | 3. 5. 2023, 18:00 | Bohnice B | - | Vršovice B | 3:1 (15,-21,15,22) | ||
39 | 3. 5. 2023, 18:00 | Řepy C | - | H. Počernice B | 3:1 (13,-22,18,10) | ||
40 | 19. 6. 2023, 18:00 | Malešice A | - | Žižkov D | 1:3 (-17,21,-15,-17) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 10. 5. 2023, 18:00 | Žižkov D | - | Uhříněves A | 1:3 (-16,19,-14,-20) | ||
42 | 10. 5. 2023, 18:00 | H. Počernice B | - | Malešice A | 1:3 (-27,11,-25,-22) | ||
43 | 10. 5. 2023, 18:00 | Vršovice B | - | Řepy C | 3:1 (19,18,-17,24) | ||
44 | 10. 5. 2023, 18:00 | VSK MFF B | - | Bohnice B | 0:3 (-19,-16,-21) | ||
45 | 10. 5. 2023, 18:00 | Modřany A | - | Smíchov B | 0:3 (-17,-23,-14) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | 15. 5. 2023, 18:00 | Uhříněves A | - | Smíchov B | 3:1 (-18,20,18,21) | ||
47 | 15. 5. 2023, 18:00 | Modřany A | - | Bohnice B | 0:3 (-13,-24,-13) | ||
48 | 15. 5. 2023, 18:00 | VSK MFF B | - | Řepy C | 3:0 (24,22,20) | ||
49 | 15. 5. 2023, 18:00 | Vršovice B | - | Malešice A | 3:0 (11,13,18) | ||
50 | 15. 5. 2023, 18:00 | H. Počernice B | - | Žižkov D | 2:3 (-27,24,-21,18,-9) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
51 | 17. 5. 2023, 18:00 | H. Počernice B | - | Uhříněves A | 3:1 (20,21,-22,24) | ||
52 | 17. 5. 2023, 18:00 | Žižkov D | - | Vršovice B | 3:0 (14,17,22) | ||
53 | 17. 5. 2023, 18:00 | Malešice A | - | VSK MFF B | 3:2 (-13,20,20,-21,10) | ||
54 | 17. 5. 2023, 18:00 | Řepy C | - | Modřany A | 3:0 (14,25,18) | ||
55 | 17. 5. 2023, 18:00 | Bohnice B | - | Smíchov B | 3:0 (23,24,15) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
56 | 24. 5. 2023, 18:00 | Uhříněves A | - | Bohnice B | 0:3 (-16,-19,-18) | ||
57 | 24. 5. 2023, 18:00 | Smíchov B | - | Řepy C | 2:3 (-23,-17,21,14,-6) | ||
58 | 24. 5. 2023, 18:00 | Modřany A | - | Malešice A | 3:0 (14,13,22) | ||
59 | 24. 5. 2023, 18:00 | VSK MFF B | - | Žižkov D | 3:0 (18,20,18) | ||
60 | 24. 5. 2023, 18:00 | Vršovice B | - | H. Počernice B | 3:0 (13,18,21) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 29. 5. 2023, 18:00 | Vršovice B | - | Uhříněves A | 3:1 (-24,25,18,21) | ||
62 | 29. 5. 2023, 18:00 | H. Počernice B | - | VSK MFF B | 2:3 (16,-23,17,-20,-13) | ||
63 | 29. 5. 2023, 18:00 | Žižkov D | - | Modřany A | 0:3 (-14,-21,-24) | ||
64 | 29. 5. 2023, 18:00 | Malešice A | - | Smíchov B | 1:3 (24,-15,-17,-16) | ||
65 | 29. 5. 2023, 18:00 | Řepy C | - | Bohnice B | 3:1 (14,19,-19,16) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
66 | 31. 5. 2023, 18:00 | Uhříněves A | - | Řepy C | 1:3 (-21,19,-22,-21) | ||
67 | 26. 6. 2023, 18:00 | Bohnice B | - | Malešice A | 3:0 (17,23,14) | ||
68 | 31. 5. 2023, 18:00 | Smíchov B | - | Žižkov D | 3:0 (12,20,10) | ||
69 | 31. 5. 2023, 18:00 | Modřany A | - | H. Počernice B | 3:1 (16,-19,13,12) | ||
70 | 31. 5. 2023, 18:00 | VSK MFF B | - | Vršovice B | 0:3 (-10,-24,-22) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
71 | 7. 6. 2023, 18:00 | VSK MFF B | - | Uhříněves A | 1:3 (-10,24,-18,-13) | ||
72 | 19. 6. 2023, 18:00 | Vršovice B | - | Modřany A | 1:3 (-23,13,-13,-16) | ||
73 | 7. 6. 2023, 18:00 | H. Počernice B | - | Smíchov B | 0:3 (-22,-12,-17) | ||
74 | 7. 6. 2023, 18:00 | Žižkov D | - | Bohnice B | 0:3 (-18,-21,-19) | ||
75 | 7. 6. 2023, 18:00 | Malešice A | - | Řepy C | 3:1 (23,-21,12,23) |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
76 | 12. 6. 2023, 18:00 | Uhříněves A | - | Malešice A | 3:0 (20,17,13) | ||
77 | 12. 6. 2023, 18:00 | Řepy C | - | Žižkov D | 3:2 (22,-20,20,-23,7) | ||
78 | 12. 6. 2023, 18:00 | Bohnice B | - | H. Počernice B | 3:0 (20,15,9) | ||
79 | 12. 6. 2023, 18:00 | Smíchov B | - | Vršovice B | 3:1 (19,-29,16,22) | ||
80 | 12. 6. 2023, 18:00 | Modřany A | - | VSK MFF B | 1:3 (25,-15,-20,-9) |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
81 | 14. 6. 2023, 18:00 | Modřany A | - | Uhříněves A | 0:3 (-6,-17,-7) | ||
82 | 14. 6. 2023, 18:00 | VSK MFF B | - | Smíchov B | 0:3 (-15,-19,-24) | ||
83 | 14. 6. 2023, 18:00 | Vršovice B | - | Bohnice B | 2:3 (-21,21,-18,15,-10) | ||
84 | 14. 6. 2023, 18:00 | H. Počernice B | - | Řepy C | 2:3 (-26,16,-20,23,-14) | ||
85 | 14. 6. 2023, 18:00 | Žižkov D | - | Malešice A | 3:2 (-24,24,20,-21,11) |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
86 | 21. 6. 2023, 18:00 | Uhříněves A | - | Žižkov D | 3:1 (24,9,-23,15) | ||
87 | 21. 6. 2023, 18:00 | Malešice A | - | H. Počernice B | 3:2 (-18,28,20,-31,12) | ||
88 | 21. 6. 2023, 18:00 | Řepy C | - | Vršovice B | 3:1 (-19,19,20,22) | ||
89 | 21. 6. 2023, 18:00 | Bohnice B | - | VSK MFF B | 3:0 (14,19,13) | ||
90 | 21. 6. 2023, 18:00 | Smíchov B | - | Modřany A | 1:3 (22,-16,-21,-16) |