Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | SK Špaček | 16 | 13 | 0 | 2 | 1 | 44:11 | 1322:979 | 41 | |
2 | TJ Sokol Křemže | 16 | 10 | 2 | 2 | 2 | 41:20 | 1372:1146 | 36 | |
3 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 16 | 10 | 2 | 0 | 4 | 38:22 | 1347:1268 | 34 | |
4 | Tělocvičná jednota Sokol Radomyšl | 16 | 9 | 0 | 3 | 4 | 36:24 | 1310:1189 | 30 | |
5 | Tělovýchovná jednota Slavoj Husinec, z.s. | 16 | 8 | 1 | 0 | 7 | 29:26 | 1219:1104 | 26 | |
6 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 16 | 5 | 1 | 2 | 8 | 27:36 | 1337:1391 | 19 | |
7 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 16 | 1 | 3 | 2 | 10 | 21:43 | 1275:1439 | 11 | |
8 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 16 | 3 | 1 | 0 | 11 | 16:39 | 949:1298 | 10 | |
9 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | 16 | 1 | 2 | 1 | 12 | 12:43 | 973:1290 | 8 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 8. 9. 2021, 17:00 | SK Špaček | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | 3:0 (9,16,13) | ||
3 | 8. 9. 2021, 17:00 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 1:3 (-20,19,-13,-22) | ||
4 | 8. 9. 2021, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Radomyšl | - | Tělovýchovná jednota Slavoj Husinec, z.s. | 3:1 (-16,24,18,19) | ||
5 | 8. 9. 2021, 19:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | Sokol Křemže | 3:2 (-15,23,-22,16,14) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 15. 9. 2021, 17:00 | Tělovýchovná jednota Slavoj Husinec, z.s. | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 3:2 (-21,13,22,-22,11) | ||
8 | 15. 9. 2021, 17:00 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Radomyšl | 3:1 (19,13,-16,10) | ||
9 | 15. 9. 2021, 17:00 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 2:3 (-22,21,-17,22,-11) | ||
10 | 15. 9. 2021, 17:00 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | SK Špaček | 0:3 (-11,-21,-21) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | 22. 9. 2021, 19:00 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 0:3 (-17,-11,-23) | ||
13 | 22. 9. 2021, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Radomyšl | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | 3:0 (14,18,17) | ||
14 | 10. 11. 2021, 19:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 1:3 (24,-25,-24,-23) | ||
15 | 22. 9. 2021, 17:00 | Sokol Křemže | - | Tělovýchovná jednota Slavoj Husinec, z.s. | 3:0 (23,19,8) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 4. 11. 2021, 18:30 | Sokol Křemže | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 1:3 (22,-13,-23,-21) | ||
18 | 3. 11. 2021, 18:00 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 1:3 (-21,-6,25,-22) | ||
19 | 29. 9. 2021, 17:00 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Radomyšl | 0:3 (-23,-16,-12) | ||
20 | 29. 9. 2021, 17:00 | SK Špaček | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 3:0 (6,12,29) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 6. 10. 2021, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Radomyšl | - | SK Špaček | 3:1 (-18,17,23,21) | ||
23 | 6. 10. 2021, 19:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 1:3 (-25,22,-25,-23) | ||
24 | 25. 11. 2021, 18:45 | Sokol Křemže | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | 3:0 (9,14,17) | ||
25 | 6. 10. 2021, 17:00 | Tělovýchovná jednota Slavoj Husinec, z.s. | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 3:0 (19,22,21) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27 | 11. 10. 2021, 17:00 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Slavoj Husinec, z.s. | 0:3 (-8,-19,-21) | ||
28 | 13. 10. 2021, 20:15 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | Sokol Křemže | 1:3 (-14,-16,25,-16) | ||
29 | 24. 11. 2021, 19:30 | SK Špaček | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 3:1 (7,22,-23,19) | ||
30 | 13. 10. 2021, 18:00 | Tělocvičná jednota Sokol Radomyšl | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 3:0 (15,13,18) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
32 | 20. 10. 2021, 19:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 3:0 (20,24,22) | ||
33 | 21. 10. 2021, 18:30 | Sokol Křemže | - | SK Špaček | 0:3 (-25,-15,-22) | ||
34 | 20. 10. 2021, 17:00 | Tělovýchovná jednota Slavoj Husinec, z.s. | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 3:1 (10,-23,9,14) | ||
35 | 20. 10. 2021, 17:00 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | 3:0 (18,19,23) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 27. 10. 2021, 20:15 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 1:3 (-19,-20,23,-18) | ||
38 | 10. 11. 2021, 18:00 | Tělovýchovná jednota Slavoj Husinec, z.s. | - | SK Špaček | 0:3 (-20,-19,-11) | ||
39 | 27. 10. 2021, 19:00 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | Sokol Křemže | 3:2 (8,-14,17,-23,13) | ||
40 | 27. 10. 2021, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Radomyšl | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 3:1 (19,8,-13,23) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
42 | 31. 10. 2021, 17:30 | Sokol Křemže | - | Tělocvičná jednota Sokol Radomyšl | 3:2 (19,24,-14,-21,7) | ||
43 | 3. 11. 2021, 17:00 | Tělovýchovná jednota Slavoj Husinec, z.s. | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 3:0 (13,21,24) | ||
44 | 22. 9. 2021, 17:00 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | SK Špaček | 3:2 (18,-16,-16,18,13) | ||
45 | 15. 11. 2021, 18:00 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 0:3 (-18,-15,-21) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
47 | 27. 4. 2022, 17:30 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | - | SK Špaček | 0:3 (-9,-15,-10) | ||
48 | 27. 4. 2022, 18:00 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 1:3 (24,-21,-18,-18) | ||
49 | 27. 4. 2022, 17:30 | Tělovýchovná jednota Slavoj Husinec, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Radomyšl | 0:3 (-15,-23,-19) | ||
50 | 5. 5. 2022, 18:30 | Sokol Křemže | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 3:0 (13,20,20) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | 4. 5. 2022, 17:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | Tělovýchovná jednota Slavoj Husinec, z.s. | 1:3 (-25,-18,23,-14) | ||
53 | 4. 5. 2022, 17:30 | Tělocvičná jednota Sokol Radomyšl | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 2:3 (-23,19,13,-18,-13) | ||
54 | 4. 5. 2022, 17:30 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | 2:3 (17,-23,18,-24,-10) | ||
55 | 4. 5. 2022, 17:30 | SK Špaček | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 3:0 (18,18,13) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
57 | 11. 5. 2022, 17:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 3:2 (-22,21,20,-19,8) | ||
58 | 11. 5. 2022, 17:30 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Radomyšl | 0:3 (-23,-10,-8) | ||
59 | 11. 5. 2022, 17:30 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 3:0 (21,11,21) | ||
60 | 11. 5. 2022, 17:30 | Tělovýchovná jednota Slavoj Husinec, z.s. | - | Sokol Křemže | 0:3 (-20,-16,-20) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
62 | 21. 4. 2022, 18:20 | Sokol Křemže | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 3:1 (22,18,-24,20) | ||
63 | 18. 5. 2022, 17:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | 2:3 (11,23,-12,-22,-11) | ||
64 | 18. 5. 2022, 17:30 | Tělocvičná jednota Sokol Radomyšl | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 3:0 (7,16,15) | ||
65 | 31. 5. 2022, 18:00 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | SK Špaček | 1:3 (-23,22,-21,-21) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
67 | 25. 5. 2022, 17:30 | SK Špaček | - | Tělocvičná jednota Sokol Radomyšl | 3:0 (24,13,14) | ||
68 | 25. 5. 2022, 17:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 1:3 (-22,-17,21,-24) | ||
69 | 30. 5. 2022, 18:00 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | - | Sokol Křemže | 0:3 (-18,-13,-6) | ||
70 | 25. 5. 2022, 17:30 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | Tělovýchovná jednota Slavoj Husinec, z.s. | 3:1 (23,-16,22,22) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
72 | 6. 6. 2022, 18:00 | Tělovýchovná jednota Slavoj Husinec, z.s. | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | 3:0 (20,18,22) | ||
73 | 1. 6. 2022, 17:30 | Sokol Křemže | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 3:0 (0,0,0) | ||
74 | 1. 6. 2022, 17:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | SK Špaček | 0:3 (-17,-22,-7) | ||
75 | 1. 6. 2022, 17:30 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Radomyšl | 3:2 (23,-11,-21,22,12) |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
77 | 8. 6. 2022, 17:30 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 1:3 (-18,17,-15,-13) | ||
78 | 8. 6. 2022, 17:30 | SK Špaček | - | Sokol Křemže | 2:3 (-20,15,13,-24,-14) | ||
79 | 8. 6. 2022, 17:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | Tělovýchovná jednota Slavoj Husinec, z.s. | X:3 | ||
80 | 8. 6. 2022, 17:30 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 0:3 (-22,-16,-20) |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
82 | 13. 6. 2022, 17:30 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 3:0 (22,13,10) | ||
83 | 13. 6. 2022, 17:30 | SK Špaček | - | Tělovýchovná jednota Slavoj Husinec, z.s. | 3:0 (16,19,17) | ||
84 | 13. 6. 2022, 17:30 | Sokol Křemže | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 3:1 (22,15,-19,10) | ||
85 | 13. 6. 2022, 17:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Radomyšl | 3:1 (14,11,-25,14) |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
87 | 15. 6. 2022, 17:30 | Tělocvičná jednota Sokol Radomyšl | - | Sokol Křemže | 1:3 (-21,21,-25,-21) | ||
88 | 15. 6. 2022, 17:30 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | Tělovýchovná jednota Slavoj Husinec, z.s. | 1:3 (-20,19,-20,-17) | ||
89 | 15. 6. 2022, 17:30 | SK Špaček | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 3:0 (13,16,20) | ||
90 | 15. 6. 2022, 17:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | 0:3 (-26,-8,-21) |