Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - A | - | VK AŠ Kvasiny B | |
Volejbalový klub Hronov, z.s. A - dívky | - | Volejbalový klub Hronov, z.s. C - chlapci |
VK AŠ Kvasiny B | - | Volejbalový klub Hronov, z.s. A - dívky | NE | 17.11. | 11:15 |
Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - A | NE | 17.11. | 11:15 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Volejbalový klub Hronov, z.s. A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
2 | Volejbalový klub Hronov, z.s. C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
3 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
4 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
5 | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29. 9. 2024, 09:00 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | - | Volejbalový klub Hronov, z.s. C - chlapci | Nechanice | . | |
2 | 29. 9. 2024, 09:00 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - A | - | Volejbalový klub Hronov, z.s. A - dívky | . |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 29. 9. 2024, 09:45 | Volejbalový klub Hronov, z.s. C - chlapci | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - A | . | ||
4 | 29. 9. 2024, 09:45 | VK AŠ Kvasiny B | - | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | . |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 29. 9. 2024, 10:30 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - A | - | VK AŠ Kvasiny B | . | ||
6 | 29. 9. 2024, 10:30 | Volejbalový klub Hronov, z.s. A - dívky | - | Volejbalový klub Hronov, z.s. C - chlapci | . |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 29. 9. 2024, 11:15 | VK AŠ Kvasiny B | - | Volejbalový klub Hronov, z.s. A - dívky | . | ||
8 | 29. 9. 2024, 11:15 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - A | . |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 29. 9. 2024, 12:00 | Volejbalový klub Hronov, z.s. A - dívky | - | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | . | ||
10 | 29. 9. 2024, 12:00 | Volejbalový klub Hronov, z.s. C - chlapci | - | VK AŠ Kvasiny B | . |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 27. 10. 2024, 09:00 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | - | Volejbalový klub Hronov, z.s. C - chlapci | Chlumec | . | |
12 | 27. 10. 2024, 09:00 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - A | - | Volejbalový klub Hronov, z.s. A - dívky | . |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 27. 10. 2024, 09:45 | Volejbalový klub Hronov, z.s. C - chlapci | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - A | . | ||
14 | 27. 10. 2024, 09:45 | VK AŠ Kvasiny B | - | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | . |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 27. 10. 2024, 10:30 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - A | - | VK AŠ Kvasiny B | . | ||
16 | 27. 10. 2024, 10:30 | Volejbalový klub Hronov, z.s. A - dívky | - | Volejbalový klub Hronov, z.s. C - chlapci | . |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 27. 10. 2024, 11:15 | VK AŠ Kvasiny B | - | Volejbalový klub Hronov, z.s. A - dívky | . | ||
18 | 27. 10. 2024, 11:15 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - A | . |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 27. 10. 2024, 12:00 | Volejbalový klub Hronov, z.s. A - dívky | - | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | . | ||
20 | 27. 10. 2024, 12:00 | Volejbalový klub Hronov, z.s. C - chlapci | - | VK AŠ Kvasiny B | . |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 17. 11. 2024, 09:00 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | - | Volejbalový klub Hronov, z.s. C - chlapci | Hronov | . | |
22 | 17. 11. 2024, 09:00 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - A | - | Volejbalový klub Hronov, z.s. A - dívky | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23 | 17. 11. 2024, 09:45 | Volejbalový klub Hronov, z.s. C - chlapci | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - A | . | ||
24 | 17. 11. 2024, 09:45 | VK AŠ Kvasiny B | - | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | . |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 17. 11. 2024, 10:30 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - A | - | VK AŠ Kvasiny B | . | ||
26 | 17. 11. 2024, 10:30 | Volejbalový klub Hronov, z.s. A - dívky | - | Volejbalový klub Hronov, z.s. C - chlapci | . |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27 | 17. 11. 2024, 11:15 | VK AŠ Kvasiny B | - | Volejbalový klub Hronov, z.s. A - dívky | . | ||
28 | 17. 11. 2024, 11:15 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - A | . |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 17. 11. 2024, 12:00 | Volejbalový klub Hronov, z.s. A - dívky | - | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | . | ||
30 | 17. 11. 2024, 12:00 | Volejbalový klub Hronov, z.s. C - chlapci | - | VK AŠ Kvasiny B | . |