Lumík Kuřim | - | TJ Sokol Hrušovany u Brna | |
Volejbalový klub Psycho Rosice | - | TJ JUNIOR Brno - U20 | |
Orel jednota Pozořice | - | TJ Agrotec Hustopeče z.s. |
TJ Sokol Hrušovany u Brna | - | TJ Sokol Šlapanice | NE | 24.11. | 13:00 |
TJ JUNIOR Brno - U20 | - | KP Brno U20 | NE | 24.11. | 13:00 |
TJ Agrotec Hustopeče z.s. | - | TJ Sokol Jehnice | NE | 24.11. | 13:00 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Lumík Kuřim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
2 | Volejbalový klub Psycho Rosice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
3 | Orel jednota Pozořice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
4 | TJ JUNIOR Brno - U20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
5 | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
6 | TJ Sokol Hrušovany u Brna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
7 | TJ Sokol Jehnice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
8 | Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
9 | Volejbalový klub Královo Pole, z.s. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22. 9. 2024, 09:00 | Lumík Kuřim | - | Volejbalový klub Psycho Rosice | . | ||
2 | 22. 9. 2024, 09:00 | TJ JUNIOR Brno - U20 | - | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | . | ||
3 | 22. 9. 2024, 09:00 | TJ Sokol Jehnice | - | TJ Sokol Šlapanice | . |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 22. 9. 2024, 11:00 | Volejbalový klub Psycho Rosice | - | Orel jednota Pozořice | . | ||
5 | 22. 9. 2024, 11:00 | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | - | TJ Sokol Hrušovany u Brna | . | ||
6 | 22. 9. 2024, 11:00 | TJ Sokol Šlapanice | - | KP Brno U20 | . |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 22. 9. 2024, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | Lumík Kuřim | . | ||
8 | 22. 9. 2024, 13:00 | TJ Sokol Hrušovany u Brna | - | TJ JUNIOR Brno - U20 | . | ||
9 | 22. 9. 2024, 13:00 | KP Brno U20 | - | TJ Sokol Jehnice | . |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 13. 10. 2024, 09:00 | TJ JUNIOR Brno - U20 | - | TJ Sokol Jehnice | . | ||
11 | 13. 10. 2024, 09:00 | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | - | TJ Sokol Šlapanice | . | ||
12 | 13. 10. 2024, 09:00 | TJ Sokol Hrušovany u Brna | - | KP Brno U20 | . |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 13. 10. 2024, 11:00 | TJ Sokol Jehnice | - | Lumík Kuřim | . | ||
14 | 13. 10. 2024, 11:00 | TJ Sokol Šlapanice | - | Volejbalový klub Psycho Rosice | . | ||
15 | 13. 10. 2024, 11:00 | KP Brno U20 | - | Orel jednota Pozořice | . |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 13. 10. 2024, 13:00 | Lumík Kuřim | - | TJ JUNIOR Brno - U20 | . | ||
17 | 13. 10. 2024, 13:00 | Volejbalový klub Psycho Rosice | - | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | . | ||
18 | 13. 10. 2024, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | TJ Sokol Hrušovany u Brna | . |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 3. 11. 2024, 09:00 | Lumík Kuřim | - | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | . | ||
20 | 3. 11. 2024, 09:00 | Volejbalový klub Psycho Rosice | - | TJ Sokol Hrušovany u Brna | . | ||
21 | 3. 11. 2024, 09:00 | Orel jednota Pozořice | - | TJ JUNIOR Brno - U20 | . |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 3. 11. 2024, 11:00 | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | - | KP Brno U20 | . | ||
23 | 3. 11. 2024, 11:00 | TJ Sokol Hrušovany u Brna | - | TJ Sokol Jehnice | . | ||
24 | 3. 11. 2024, 11:00 | TJ JUNIOR Brno - U20 | - | TJ Sokol Šlapanice | . |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 3. 11. 2024, 13:00 | KP Brno U20 | - | Lumík Kuřim | . | ||
26 | 3. 11. 2024, 13:00 | TJ Sokol Jehnice | - | Volejbalový klub Psycho Rosice | . | ||
27 | 3. 11. 2024, 13:00 | TJ Sokol Šlapanice | - | Orel jednota Pozořice | . |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 24. 11. 2024, 09:00 | TJ Sokol Šlapanice | - | Lumík Kuřim | . | ||
29 | 24. 11. 2024, 09:00 | KP Brno U20 | - | Volejbalový klub Psycho Rosice | . | ||
30 | 24. 11. 2024, 09:00 | TJ Sokol Jehnice | - | Orel jednota Pozořice | . |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 24. 11. 2024, 11:00 | Lumík Kuřim | - | TJ Sokol Hrušovany u Brna | . | ||
32 | 24. 11. 2024, 11:00 | Volejbalový klub Psycho Rosice | - | TJ JUNIOR Brno - U20 | . | ||
33 | 24. 11. 2024, 11:00 | Orel jednota Pozořice | - | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | 24. 11. 2024, 13:00 | TJ Sokol Hrušovany u Brna | - | TJ Sokol Šlapanice | . | ||
35 | 24. 11. 2024, 13:00 | TJ JUNIOR Brno - U20 | - | KP Brno U20 | . | ||
36 | 24. 11. 2024, 13:00 | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | - | TJ Sokol Jehnice | . |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 1. 12. 2024, 09:00 | Volejbalový klub Psycho Rosice | - | Orel jednota Pozořice | . | ||
38 | 1. 12. 2024, 09:00 | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | - | TJ Sokol Hrušovany u Brna | . | ||
39 | 1. 12. 2024, 09:00 | TJ Sokol Šlapanice | - | KP Brno U20 | . |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | 1. 12. 2024, 11:00 | Orel jednota Pozořice | - | Lumík Kuřim | . | ||
41 | 1. 12. 2024, 11:00 | TJ Sokol Hrušovany u Brna | - | TJ JUNIOR Brno - U20 | . | ||
42 | 1. 12. 2024, 11:00 | KP Brno U20 | - | TJ Sokol Jehnice | . |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
43 | 1. 12. 2024, 13:00 | Lumík Kuřim | - | Volejbalový klub Psycho Rosice | . | ||
44 | 1. 12. 2024, 13:00 | TJ JUNIOR Brno - U20 | - | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | . | ||
45 | 1. 12. 2024, 13:00 | TJ Sokol Jehnice | - | TJ Sokol Šlapanice | . |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | 8. 12. 2024, 09:00 | TJ Sokol Jehnice | - | Lumík Kuřim | . | ||
47 | 8. 12. 2024, 09:00 | TJ Sokol Šlapanice | - | Volejbalový klub Psycho Rosice | . | ||
48 | 8. 12. 2024, 09:00 | KP Brno U20 | - | Orel jednota Pozořice | . |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 8. 12. 2024, 11:00 | Lumík Kuřim | - | TJ JUNIOR Brno - U20 | . | ||
50 | 8. 12. 2024, 11:00 | Volejbalový klub Psycho Rosice | - | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | . | ||
51 | 8. 12. 2024, 11:00 | Orel jednota Pozořice | - | TJ Sokol Hrušovany u Brna | . |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | 8. 12. 2024, 13:00 | TJ JUNIOR Brno - U20 | - | TJ Sokol Jehnice | . | ||
53 | 8. 12. 2024, 13:00 | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | - | TJ Sokol Šlapanice | . | ||
54 | 8. 12. 2024, 13:00 | TJ Sokol Hrušovany u Brna | - | KP Brno U20 | . |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
55 | 19. 1. 2025, 09:00 | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | - | KP Brno U20 | . | ||
56 | 19. 1. 2025, 09:00 | TJ Sokol Hrušovany u Brna | - | TJ Sokol Jehnice | . | ||
57 | 19. 1. 2025, 09:00 | TJ JUNIOR Brno - U20 | - | TJ Sokol Šlapanice | . |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
58 | 19. 1. 2025, 11:00 | KP Brno U20 | - | Lumík Kuřim | . | ||
59 | 19. 1. 2025, 11:00 | TJ Sokol Jehnice | - | Volejbalový klub Psycho Rosice | . | ||
60 | 19. 1. 2025, 11:00 | TJ Sokol Šlapanice | - | Orel jednota Pozořice | . |
21. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 19. 1. 2025, 13:00 | Lumík Kuřim | - | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | . | ||
62 | 19. 1. 2025, 13:00 | Volejbalový klub Psycho Rosice | - | TJ Sokol Hrušovany u Brna | . | ||
63 | 19. 1. 2025, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | TJ JUNIOR Brno - U20 | . |
22. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
64 | 26. 1. 2025, 09:00 | TJ Sokol Hrušovany u Brna | - | TJ Sokol Šlapanice | . | ||
65 | 26. 1. 2025, 09:00 | TJ JUNIOR Brno - U20 | - | KP Brno U20 | . | ||
66 | 26. 1. 2025, 09:00 | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | - | TJ Sokol Jehnice | . |
23. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
67 | 26. 1. 2025, 11:00 | TJ Sokol Šlapanice | - | Lumík Kuřim | . | ||
68 | 26. 1. 2025, 11:00 | KP Brno U20 | - | Volejbalový klub Psycho Rosice | . | ||
69 | 26. 1. 2025, 11:00 | TJ Sokol Jehnice | - | Orel jednota Pozořice | . |
24. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
70 | 26. 1. 2025, 13:00 | Lumík Kuřim | - | TJ Sokol Hrušovany u Brna | . | ||
71 | 26. 1. 2025, 13:00 | Volejbalový klub Psycho Rosice | - | TJ JUNIOR Brno - U20 | . | ||
72 | 26. 1. 2025, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | . |
25. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
73 | 2. 2. 2025, 09:00 | Orel jednota Pozořice | - | Lumík Kuřim | . | ||
74 | 2. 2. 2025, 09:00 | TJ Sokol Hrušovany u Brna | - | TJ JUNIOR Brno - U20 | . | ||
75 | 2. 2. 2025, 09:00 | KP Brno U20 | - | TJ Sokol Jehnice | . |
26. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
76 | 2. 2. 2025, 11:00 | Lumík Kuřim | - | Volejbalový klub Psycho Rosice | . | ||
77 | 2. 2. 2025, 11:00 | TJ JUNIOR Brno - U20 | - | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | . | ||
78 | 2. 2. 2025, 11:00 | TJ Sokol Jehnice | - | TJ Sokol Šlapanice | . |
27. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
79 | 2. 2. 2025, 13:00 | Volejbalový klub Psycho Rosice | - | Orel jednota Pozořice | . | ||
80 | 2. 2. 2025, 13:00 | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | - | TJ Sokol Hrušovany u Brna | . | ||
81 | 2. 2. 2025, 13:00 | TJ Sokol Jehnice | - | KP Brno U20 | . |
28. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
82 | 23. 2. 2025, 09:00 | Lumík Kuřim | - | TJ JUNIOR Brno - U20 | . | ||
83 | 23. 2. 2025, 09:00 | Volejbalový klub Psycho Rosice | - | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | . | ||
84 | 23. 2. 2025, 09:00 | Orel jednota Pozořice | - | TJ Sokol Hrušovany u Brna | . |
29. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
85 | 23. 2. 2025, 11:00 | TJ JUNIOR Brno - U20 | - | TJ Sokol Jehnice | . | ||
86 | 23. 2. 2025, 11:00 | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | - | TJ Sokol Šlapanice | . | ||
87 | 23. 2. 2025, 11:00 | TJ Sokol Hrušovany u Brna | - | KP Brno U20 | . |
30. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
88 | 23. 2. 2025, 13:00 | TJ Sokol Jehnice | - | Lumík Kuřim | . | ||
89 | 23. 2. 2025, 13:00 | TJ Sokol Šlapanice | - | Volejbalový klub Psycho Rosice | . | ||
90 | 23. 2. 2025, 13:00 | KP Brno U20 | - | Orel jednota Pozořice | . |
31. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
91 | 2. 3. 2025, 09:00 | KP Brno U20 | - | Lumík Kuřim | . | ||
92 | 2. 3. 2025, 09:00 | TJ Sokol Jehnice | - | Volejbalový klub Psycho Rosice | . | ||
93 | 2. 3. 2025, 09:00 | TJ Sokol Šlapanice | - | Orel jednota Pozořice | . |
32. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
94 | 2. 3. 2025, 11:00 | Lumík Kuřim | - | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | . | ||
95 | 2. 3. 2025, 11:00 | Volejbalový klub Psycho Rosice | - | TJ Sokol Hrušovany u Brna | . | ||
96 | 2. 3. 2025, 11:00 | Orel jednota Pozořice | - | TJ JUNIOR Brno - U20 | . |
33. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
97 | 2. 3. 2025, 13:00 | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | - | KP Brno U20 | . | ||
98 | 2. 3. 2025, 13:00 | TJ Sokol Hrušovany u Brna | - | TJ Sokol Jehnice | . | ||
99 | 2. 3. 2025, 13:00 | TJ JUNIOR Brno - U20 | - | TJ Sokol Šlapanice | . |
34. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
100 | 30. 3. 2025, 09:00 | Lumík Kuřim | - | TJ Sokol Hrušovany u Brna | . | ||
101 | 30. 3. 2025, 09:00 | Volejbalový klub Psycho Rosice | - | TJ JUNIOR Brno - U20 | . | ||
102 | 30. 3. 2025, 09:00 | Orel jednota Pozořice | - | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | . |
35. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
103 | 30. 3. 2025, 11:00 | TJ Sokol Hrušovany u Brna | - | TJ Sokol Šlapanice | . | ||
104 | 30. 3. 2025, 11:00 | TJ JUNIOR Brno - U20 | - | KP Brno U20 | . | ||
105 | 30. 3. 2025, 11:00 | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | - | TJ Sokol Jehnice | . |
36. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
106 | 30. 3. 2025, 13:00 | TJ Sokol Šlapanice | - | Lumík Kuřim | . | ||
107 | 30. 3. 2025, 13:00 | KP Brno U20 | - | Volejbalový klub Psycho Rosice | . | ||
108 | 30. 3. 2025, 13:00 | TJ Sokol Jehnice | - | Orel jednota Pozořice | . |