HRÁČI
Nominace - na ME 2013
1. | BARANEK Kamil | smečař | Tours Volley-Ball |
2. | BARTOŠ Adam | smečař | VSC Zlín |
3. | BOULA Ondřej | nahrávač | Šachťor Soligorsk (BLR) |
4. | FINGER Michal | diagonální hráč | ČZU Praha |
5. | HOLUBEC Aleš | blokař | Nantes Reze (FRA) |
6. | HUDEČEK Ondřej | smečař | Beauvais Oise Université Club |
7. | HÝSKÝ Tomáš | smečař | VK Dukla Liberec |
8. | JURAČKA David | libero | Volejbalový oddíl Příbram |
9. | KONEČNÝ David | diagonální hráč | Tours Volley-Ball |
10. | KOPÁČEK Václav | libero | VK Dukla Liberec |
11. | KRÁL Jiří | blokař | Beauvais Oise Université Club |
12. | ŠIROKÝ Tomáš | blokar | VK Ostrava |
13. | ŠTOKR Jan | diagonální hráč | Dinamo Krasnodar |
14. | TICHÁČEK Lukáš | nahrávač | Asseco Resovia Rzezsow (POL) |
v širším kádru na ME 2013
REJLEK Filip | diagonální hráč | Minas tenis clube | |
SOBOTKA Vladimír | blokař | VK Jihostroj České Budějovice |
Nominace - širší pro Evropskou ligu
1. | TICHÁČEK Lukáš | nahrávač | Asseco Resovia Rzezsow (POL) |
2. | JANOUCH Jakub | nahrávač | VSC Zlín |
3. | BOULA Ondřej | nahrávač | Šachťor Soligorsk (BLR) |
4. | MAULER Richard | smečař | VK Ostrava |
5. | FINGER Michal | diagonální hráč | ČZU Praha |
6. | KRIŠKO Michal | diagonální hráč | VK Jihostroj České Budějovice |
7. | LINZ Karel | smečař | Nantes Reze (FRA) |
8. | HÝSKÝ Tomáš | smečař | VK Dukla Liberec |
9. | BENCEJiří | libero | Nantes Reze (FRA) |
10. | BARTOŠ Adam | smečař | VSC Zlín |
11. | HOLUBEC Aleš | blokař | Nantes Reze (FRA) |
12. | SOBOTKA Vladimír | blokař | VK Jihostroj České Budějovice |
13. | ŠIROKÝ Tomáš | blokar | VK Ostrava |
14. | KOPÁČEK Václav | libero | VK Dukla Liberec |
REALIZAČNÍ TÝM
Manažer družstva: | Zdeněk Sklenář |
Trenér: | Stewart BERNARD |
Asistent trenéra: | Zdeněk Šmejkal |
Lékař: | Josef Kašík |
Lékař: | Jan Lesenský |
Lékař: | Vladislav Barták |
Masér: | Jindřich Douda |
Statistik: | Petr Sezemský |
Fyzioterapeut: | Karel Pelikán |
Program RD mužů 2013 do ME - ZDE
muži: Semerád / Dumek - Penninga / Heemskerk (NED) 2:1 (16:21, 21:19, 15:13), Šépka / Sedlák - Métral / Haussener (SUI) 2:0 (21:19, 21:17), Ehlers...
Reprezentační smečař U22, českobudějovický odchovanec Ondřej Zelenka zamířil na hostování do Black Volley Beskydy.
Pod trenérským dohledem svého bratra Matyáše se v Odoleně Vodě poprvé v české extralize ukáže smečař Jonáš Demar, který volejbalově vyrostl ve...
ženy: Hermannová / Štochlová – Konink / Poiesz (NED) 2:0 (21:19, 21:16), Müller / Tillmann (GER) – Dunárová – Mokrá 2:0 (21:11, 21:15), Friedl /...
Dumbauskaite / Vasiliauskaite (LTU) – Hermannová / Štochlová 0:2 (20:22, 19:21), Dunárová / Mokrá – Kotnik / Lovsin (SLO) 2:0 (21:19, 21:13)
Odcházejícího argentinského trenéra Lvů Praha Juana Manuela Barriala střídá jeho krajan Damian Arredondo, který působil nejen v argentinské soutěži,...