Na první sraz dívčích Nadějí 08/09 v roce 2022, který proběhne 27. – 30. ledna v Mikulově, bylo pozváno 33 dívek.
Foltýnková Klára | TJ Ostrava |
Hiklová Adéla | TJ Kralupy |
Chládková Simona | VK UP Olomouc |
Kafoňková Magdaléna | VK KP Brno |
Knížáková Nikola | Kolín |
Kořízková Eva | Kylešovice |
Krejčíčková Štěpánka | TJ Ostrava |
Léblová Kristýna | ABC Braník |
Lieblová Šárka | Valašské Meziříčí |
Lukšíková Nela | Vol. Ústí nad Labem |
Marvalová Anna | ABC Braník |
Michalová Nela | Šumperk |
Motalová Alena | Sokol Frýdek Místek |
Mouchová Tereza | Vol. Ústí nad Labem |
Mrkvičková Adéla | Dansport Praha |
Navrátilová Eliška | Slávia Hradec Králové |
Okáčová Anežka | VK KP Brno |
Peterková Veronika | TJ Svitavy |
Přibylová Adéla | VK KP Brno |
Rodová Elisabeth | Sokol Bedřichov |
Rozumková Natálie | VK Prostějov |
Rybecká Marie | Jiskra Havlíčkův Brod |
Smrčková Nela | VK KP Brno |
Šímová Elen | VK Prostějov |
Dopitová Lenka | Vol. Ústí nad Labem |
Klimešová Vanesa | Sokol Bedřichov |
Stoppenová Julie | VK UP Olomouc |
Chládková Andrea | VK UP Olomouc |
Prachařová Eva | Nové Veselí |
Konvalinková Karolína | Nové Veselí |
Ficencová Barbora | Nové Veselí |
Večerková Barbora | VSC Zlín |
Hrochová Sabina | VK UP Olomouc |
Jana Mitáčová |
Lenka Fabikovičová |
Magda Králíková |
Michaela Pachmanová |
Zdeněk Haník |
Jan Moucha |
Luboš Bednář |
Autor: Jana Mitáčová
ženy: K. Pavelková / A. Pavelková – Ēbere / Konstantinova (LAT) 1:2 (18:21, 21:13, 10:15), K. Pavelková / A. Pavelková – Hododi / Miu (ROU) 2:0...
Blokař Jakub Dvořák dává sbohem Ostravě, nově bude oblékat dres středočeského celku Aero Odolena Voda.
muži: Westphal / Rydval – Napier / Brinck (DEN) 2:0 (21:0, 21:0) - skreč, Westphal / Rydval – Viljamaa / Viljmaa (FIN) 2:1 (21:12, 17:21,...
Do Odoleny Vody přichází finský smečař Jere Heiskanen, který si již atmosféru v hale Aera vyzkoušel uplynulou sezónu v rámci Challenge Cupu v dresu...
ženy: K. Pavelková / A. Pavelková – Devčić / Marković (CRO) 2:0 (21:3, 21:7), K. Pavelková / A. Pavelková – Czurylo / Rapczynska (POL) 2:1 (19:21,...
muži: Fokerots / Auzinš (LAT) – Šépka / Sedlák 0:2 (15:21, 19:21), Šépka / Sedlák – Berger / Hammarberg (AUT) 2:0 (21:15, 21:19), Šépka / Sedlák...