1. | RUMUNSKO hráči: Nicolae Barbuta, Mihai Chezan, Mihai Coste, Eduard Derzei, Aurel Dragan, Gheorghe Fieraru, Constantin Ganciu, Mihai Grigorovici, Horatiu Nicolau, Davila Plocon, Wilhelm Schreiber, Iuliu Szöcs |
2. | MAĎARSKO hráči: Bela Czafik, Jozsef Farkas, Tibor Florian, Laszlo Galos, Vilmos Ivancso, Ferenc Janosi, Antal Kangyerka, Csaba Lantos, Istvan Molnar, Otto Prouza, Mihaly Tatar, Ferenc Tüske |
3. | SSSR hráči: Iwan Bugajenkow, Nikolai Burobin, Juri Tschesnokow, Gennadi Gajkowoi, Wasja Katscharow, Waleri Kalatschichin, Wladimir Kowalenko, Georgi Mandsolewski, Juri Pojarkow, Eduard Sibirjakow, Juri Wegerowski, Dmitri Woskobojnikow |
4. | Bulharsko |
5. | ČSSR hráči: Bohumil Golian, Zdeněk Humhal, Petr Kop, Antonín Kovařík, Josef Musil, Karel Paulus, Boris Perušič, Pavel Schenk, Josef Stolařík, Václav Šmídl, Josef Šorm, Ladislav Toman trenér: Josef Brož |
6. | Polsko |
7. | Jugoslávie |
8. | Francie |
9. | NDR |
10. | Itálie |
11. | Turecko |
12. | Nizozemsko |
13. | Belgie |
14. | Finsko |
15. | NSR |
16. | Rakousko |
17. | Dánsko |
ČSSR |
- Belgie | 3:0 (9,3,5) sk. B |
- Maďarsko | 2:3 (-12,-13,10,14,-8) sk. B | |
- Itálie | 3:0 (11,12,10) sk. B, 2. místo ve skupině | |
- Polsko | 2:3 (11,-11,7,-8,-10) finálová skupina | |
- Francie | 3:0 (10,4,11) finálová skupina | |
- Rumunsko | 1:3 (-9,4,-5,-11) finálová skupina | |
- Bulharsko | 2:3 (16,-9,13,-12,-11) finálová skupina | |
- Jugoslávie | 3:0 (4,12,14) finálová skupina | |
- SSSR | 3:2 (-11,15,-12,12,13) finálová skupina |
Po třech sezónách v Bundeslize, které vždy zakončil s týmem Berlin Recycling Volleys mistrovským titulem, přijal Marek Šotola další výzvu....
Estonsko – Česko 0:3 (17:25, 22:25, 22:25)
V dresu Králova Pole poprvé nasají extraligovou atmosféru dvě odchovankyně plzeňského volejbalu, blokařky mládežnických reprezentací - Aneta...
Sestavu Odoleny Vody posílí francouzské libero Louis Pineau, který příchází do Aera ze stříbrného celku finské nejvyšší soutěže Akaa – Volley.
Belgie – Česko 3:1 (25:18, 23:25, 25:21, 25:18)
dívky: Breuer / Németh (HUN) – Ebertová / Knoblochová 0:2 (9:21, 13:21) chlapci: Genet / Oldenborg (DEN) - Pavlusek / Votava 1:2 (23:21, 18:21,...