1. | SRBSKO FOTO |
2. | TURECKO |
3. | ITÁLIE |
4. | Polsko |
5. | Nizozemsko |
6. | Německo |
7. | Rusko |
8. | Bulharsko |
9. | Belgie |
10. | Ázerbajdžán |
11. | Chorvatsko |
12. | Slovensko |
13. | Rumunsko |
14. | Řecko |
15. | Španělsko |
16. | Slovinsko |
17. | Ukrajina |
18. | Finsko |
19. | Švýcarsko |
20. | Maďarsko |
21. | Francie |
22. | Bělorusko |
23. | Estonsko |
24. | Portugalsko |
kvalifikace | |
25. | Rakousko |
25. | Bosna a Hercegovina |
25. | Česká republika FOTO hráčky: 8 Purchartová Barbora, 11 Dostálová Veronika, 12 Mlejnková Michaela, 14 Chevalierová Adéla, 15 Strušková Veronika, 19 Kojdová Petr, 20 Toufarová Marie, 22 Svobodová Eva, 23 Kopecká Simona, 24 Holásková Kateřina, 25 Zatloukalová Michaela, 26 Orvošová Gabriela, 27 Janečková Simona, 28 Vyklická Klára trenér: Zdeněk Pommer (as. Vlček Radim, Lubomír Staněk) |
25. | Gruzie |
25. | Izrael |
25. | Černá Hora |
31. | Albánie |
31. | Dánsko |
31. | Island |
31. | Norsko |
31. | Švédsko |
kvalifikace
ČR | - Švédsko | 2:3 (19,-22,15,-20,-7) sk. E |
- Finsko | 2:3 (19,-15,21,-23,-8) sk. E |
|
- Estonsko | 3:0 (23,12,18) sk. E |
|
- Estonsko | 2:3 (-15,-24,24,16,14) sk. E |
|
- Finsko | 3:2 (17,-20,-18,19,9) sk. E |
|
- Švédsko | 3:0 (20,24,18) sk E |
|
3. místo ve skupině |
Dream Team
MVP: Tijana Bošković (SRB)
Outside Spikers: Brankica Mihajlovic (SRB), Miriam Sylla (ITA)
Middle Blockers: Eda Erdem (TUR), Agnieszka Kakolewska (POL)
Opposite Spiker: Tijana Bošković (SRB)
Setter: Maja Ognjenovic (SRB)
Libero: Simge Sebnem Aköz (TUR)
Autor: Václav Věrtelář
Po třech sezónách v Bundeslize, které vždy zakončil s týmem Berlin Recycling Volleys mistrovským titulem, přijal Marek Šotola další výzvu....
Estonsko – Česko 0:3 (17:25, 22:25, 22:25)
V dresu Králova Pole poprvé nasají extraligovou atmosféru dvě odchovankyně plzeňského volejbalu, blokařky mládežnických reprezentací - Aneta...
Sestavu Odoleny Vody posílí francouzské libero Louis Pineau, který příchází do Aera ze stříbrného celku finské nejvyšší soutěže Akaa – Volley.
Belgie – Česko 3:1 (25:18, 23:25, 25:21, 25:18)
dívky: Breuer / Németh (HUN) – Ebertová / Knoblochová 0:2 (9:21, 13:21) chlapci: Genet / Oldenborg (DEN) - Pavlusek / Votava 1:2 (23:21, 18:21,...