1. | Black Volley Beskydy |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | ČEZ Karlovarsko |
4. | VK Lvi Praha |
5. | VK Dukla Liberec |
6. | AERO Odolena Voda |
7. | VK Trox Příbram |
1. | PVK Olymp Praha | |
2. | VK Prostějov | |
3. | Volejbal Přerov | |
4. | vkkpbrno.cz | |
5. | TJ Ostrava |
1. | SSSR hráčky: Taissja Barisšniková, Alexandra Čudinová, Militija Kononová, Serafima Kungjirenková, Valentina Kvasenjiniková, Valentina Oskolková, Tamara Petrovová, Anna Ponomarjovová, Iraida Sedovová, Valentina Sviridová, Marija Toporková, Alexandra Čarovová |
2. | ČSR hráčky: Jindřiška Batková, Mária Bernovská, Božena Cígrová, Jitka Cvilinková, Alena Čadilová, Bronislava Dostálová, Jarmila Hroudová, Milena Krimlová, Naďa Marynčáková, Jaroslava Mirovická, Bohumila Valášková, Zdeňka Zaplatílková trenér: Miroslav Rovný |
3. | POLSKO hráčky: Maria Brzesniowska, Aleksandra English, Irena Felchnerowska, Urszula Figwer, Romualda Gruszczynska, Elzbieta Kurtz, Krystyna Paprota, Maria Pogorzelska, Halina Ordzechowska, Halina Tomaszewska, Zofia Wojewodzka, Miroslawa Zakrzewska |
4. | Rumunsko |
5. | Francie |
6. | Maďarsko |
7. | Nizozemsko |
ČSR | - Francie | 3:0 (3,0,9) |
- Nizozemsko | 3:0 (8,0,1) | |
- Maďarsko | 3:0 (2,6,1) | |
- Polsko | 3:0 (13,14,13) | |
- SSSR | 0:3 (-10,-14,-11) | |
- Rumunsko | 3:0 (1,8,3) |
Turnaje se zúčastnilo sedm družstev. Hrálo systémem každý s každým.
Po třech sezónách v Bundeslize, které vždy zakončil s týmem Berlin Recycling Volleys mistrovským titulem, přijal Marek Šotola další výzvu....
Estonsko – Česko 0:3 (17:25, 22:25, 22:25)
V dresu Králova Pole poprvé nasají extraligovou atmosféru dvě odchovankyně plzeňského volejbalu, blokařky mládežnických reprezentací - Aneta...
Sestavu Odoleny Vody posílí francouzské libero Louis Pineau, který příchází do Aera ze stříbrného celku finské nejvyšší soutěže Akaa – Volley.
Belgie – Česko 3:1 (25:18, 23:25, 25:21, 25:18)
dívky: Breuer / Németh (HUN) – Ebertová / Knoblochová 0:2 (9:21, 13:21) chlapci: Genet / Oldenborg (DEN) - Pavlusek / Votava 1:2 (23:21, 18:21,...